Neler Yeni

Elden Ring nasıl oynanır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
Daha önce souls oyunlarını oynamayı çok kez denedim ama bir türlü saramadım. Elden ringe başlamalı mıyım yoksa diğer oyunları sevmediysem hiç başlamamam daha mı iyi olur? Keza başlarsam da nelere dikkat etmeliyim. Teşekkürler.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
kanka ben de oynamamıştım souls oyunları ve elden ring ile açılık yapmak istedim lakin beklediğim gibi olmadı çünkü oyun bana inanılmaz zor geldi, sürekli öl ve tekrar doğ olayı beni bıktırdı ve ben de saldım oyunu. Eğer oyundan bıkmam ölmek bana koymaz 100 kere ölsem de o bossu kesmem lazım diyorsan oynayabilirisn kanka. başlangıç için ben neredeyse tüm sınıfları denedim kanka ve bence en kolay ilerlemeni sağlayan sınıf büyücü sınıfı easter gamers'dan bak o büyücü oynuyor ve oradan birçok şey kapabilirsin onun dışında youtube'a yaz başlangıç için tavsiyeler diye oradan zaten bulursun agam

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
Oyuna güclü başlangic videoları izlesen oyunun başını rahat geçersin zor kısımlara kadar alışmış olursun bu arada sakın margite güçlenmeden ulaşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka ben de oynamamıştım souls oyunları ve elden ring ile açılık yapmak istedim lakin beklediğim gibi olmadı çünkü oyun bana inanılmaz zor geldi, sürekli öl ve tekrar doğ olayı beni bıktırdı ve ben de saldım oyunu. Eğer oyundan bıkmam ölmek bana koymaz 100 kere ölsem de o bossu kesmem lazım diyorsan oynayabilirisn kanka. başlangıç için ben neredeyse tüm sınıfları denedim kanka ve bence en kolay ilerlemeni sağlayan sınıf büyücü sınıfı easter gamers'dan bak o büyücü oynuyor ve oradan birçok şey kapabilirsin onun dışında youtube'a yaz başlangıç için tavsiyeler diye oradan zaten bulursun agam
Soulslarda mentalimi kıran şey ölmek ve ona alışabileceğimden emin değilim açıkçası. Hiç indirme zahmetine girmesem mi diye düşünmeye başladım açıkçası.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Soulslarda mentalimi kıran şey ölmek ve ona alışabileceğimden emin değilim açıkçası. Hiç indirme zahmetine girmesem mi diye düşünmeye başladım açıkçası.
onun yerine çiçek koklayıp pozıtıf enerjıye sahıp olarbılırsın

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
kanka sana şöyle söyliyim oyunu ilk başında bir yer var ve orada bir tane kalkanlı mızraklı herif var onu kesicem diye 3 sınıf değişip oyuna yeniden başladım ve 50 kere falan öldüm ve o boss bile sayılmaz sen hesap et

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka sana şöyle söyliyim oyunu ilk başında bir yer var ve orada bir tane kalkanlı mızraklı herif var onu kesicem diye 3 sınıf değişip oyuna yeniden başladım ve 50 kere falan öldüm ve o boss bile sayılmaz sen hesap et
ben hiç girişmeyeyim o zaman. RPG oyunu öneriniz var mı hiç? Witcher gibi aksiyon ile harmanlanmış olanından.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
Oyuna yeni başlayanlar için olan tuzak mini boss o

Top Bottom