H.Karaca32 isimli üyenin son içerikleri

1. H

Delikli Mouse Kullanıyor İçini Nasıl açarım

Alttaki kayar süngerler altında vidalar olması lazım o kauçuk/sünger gibi şeyleri kaldır görürsün. Hangi parça hangi yerde ona dikkat et geri toplarken sıkıntı yaşama
  2. H

Veri decryptleyebilen varmı? (Konuyu bilen yazsın lütfen)

haklısın valla baya uğraştırıcı bir kısmı eksik kaldığı için bende tamamlayamadım. Dediğin foruma gelince ordada çok fazla bilen yok dediğin gibi çocuk kaynıyor... Saolasın
  3. H

Veri decryptleyebilen varmı? (Konuyu bilen yazsın lütfen)

Benim elimde bir makalenin decrtyptlenmiş hali var, bunu çözebilecek birisi varmı? Bunu çoğunuz nasıl yapılır bilmiyorsunuzdur. Bilen arkadaş iletişime geçebilir mi? 1675805928 Şifreyi isteyene atabilirim
  4. H

PSUYA SU SIÇRADI YARDIM!

Dökülen suyun miktarı çok değilse o kadar paslanma yapmaz. Oksitlenme hiç yapmaz akü mü bu, sen iyice kurut yeter çok yakından tutma kurutma makinesi yinede nolur nolmaz sök psuyu öyle kurut derim.
  5. H

Öneri Rtx 3060 sistem için 27" monitör önerisi

G-sync al mümkünse g-sync complatble deil. Nvidianın kendi sitesinde var listehttps://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/
  6. H

Valorant için hangisi Windows kullanılmalı?

Güzel bir sistemin war mümkünse windows 10 kur derim orta ayarlarda EN AZ 250 300 fps raad oynarsın
  7. H

Kulaklik usbsini telefon kulaklik ucuna cevirne

Araştır kankam biraz illaki bulursun ya En kötüsü iki üç sağlam işleyen bilgisayar tamircisi gezsen denk gelirsin
  8. H

gaming monitör seçimi

Ekran kartın nvidia ise g-sync eğer amd ise freesync teknolojisine sahip olan monitörleri tercih edebilirsin, ve mümkünse full hd ve 24 inç olan monitörden aşşağı düşme
  9. H

Kulaklik usbsini telefon kulaklik ucuna cevirne

https://www.amazon.com.tr/Alfais-4655-Dönüştürücü-Adaptör-Kablosu/dp/B07QYWCYJD/ref=sr_1_3?adgrpid=122521741840&dchild=1&gclid=CjwKCAjw5c6LBhBdEiwAP9ejGyNb9_MaGG3aNY3O5Lt4u8MFCjNeEznMCuNVB9H0PZj0k0gkySRJTBoCx3QQAvD_BwE&hvadid=545745713230&hvdev=c&hvlocphy=1012780&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=117428947...
  10. H

Abdullah abi yine mi indirim paylaştı itopya'ya giremiyorum...

Abdullah Abi giremiyorum kaç dakikadır itopya'ya ne yaptın??
  11. H

Bana birisi tehditler savurup duruyor?

Elimde numara var ama rusya numarası. Birde instagram hesabına Isprta`dan xiomi adında bir telefondan giriş yapmış ve kardeşimde ne olur ne olmaz diye hesabı kapatmış.
  12. H

Tam olarak nereye başvuracağım karakola mı yoksa başka bir yere mi
  13. H

Geldiğin için teşekkür ederim. Benim sorunum kardeşime aptalın birisi insta hesabını alıp tehditler savurmaya başlamış, Sonra rusya (+7) numaralı bir telefondan ona ulaşmış yine tehditlerin ardı arkası gelmiyor. Ben bu çocuğu kendim anonim olacak şekilde nasıl bulabilirim. Bilen bir arkadaş...
  14. H

Yardım Sıkışmış vida nasıl açılır?

Yıldız olması lazım. Tornavidanın ucuna çakmak yardımıyla ufak bir silikon parçası erit soğumadan dikkatlice vidaya yapıştır soğuyuncaya kadar bekle sonra vidayı çöz. Ama vidanın yuvasında metal toz kalıntıları kalmamasına dikkat et...
  15. H

Babam pcyi sadece vatandan alırım diyor taktik verirmisiniz

Edemezsin kardeşim imkansız Ben edemedim ne yaptım ne ettim ikna edemedim
Top Bottom