H. Talha isimli üyenin son içerikleri

1. H. Talha

Gamepower ogre red switch

Garantiye gidince çoğu çözülüyor fakat modeli niye çözmüyorlar yani baştan falan baksınlar bu kadar hata alan insan var ilgisiz galiba firma. 1618002137 Evet ben yay sesinden değil de tuşların basmamasından korkuyorum. 1618002231 Kanka red switchlerde duyduğum kadarıyla w tuşunun yanında...
  2. H. Talha

Teşekkür ederim. 1618001842 Birde bir sorum olucak bu klavyeler kronik sounlu ise gamepowera bu kadar mesaj gidiyor garantiye çok fazla klavye gidiyor ama neden sorunu çözmüyorlar ?
  3. H. Talha

Yardım nasa bilgisayar güvenlimidir

kanka stok bitti 270 TL den 360 a çıktı kaçırdın ama red switchleri arızalı çoğu başka klavye bak bence redragonlar güzel.
  4. H. Talha

Merhabalar an itibari ile incehesap indirimlerinden gamepower ogre red switch aldım 279 TL'di fakat korka korka aldım keşke blue olsaydı blue da daha az sorun oluyormuş ama indirim iyi olunca alıyım dedim hayırlısı. (ürün elime ulaştığında bi inceleyip sıkıntılıysa iade etmeyi düşündüm)
  5. H. Talha

Yardım nasa bilgisayar güvenlimidir

Ben de almayı düşündüm ama bu klavyede sorunlar varmış iyice araştır öyle al bence. Nasa bilgisayar fatura göndermiyormuş şikayet var yazıp bakabilirsin bilindik bir siteden al bence. 1617997783 https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rgb-mekanik-klavye-fiyati-44168/ kanka 270 TL şuanda bence...
  6. H. Talha

300-400 TL Mekanik klavye önerisi

Rampage orionun red switchi nasıldır? sorunu var mı ? birde lol oynadığım için tacticle switch öneriyorlarmış ben red alsam bir farkı olur mu ? 1617995266 Anladım hocam ses videolarına bakıp değerlendireceğim teşekkürler 1617995378 Hocam bu ses ne gerçekten rahatsız edebilir normalde bu kadar...
  7. H. Talha

Hocam peki bu modelin Redragon Dark avenger modelinden farkı nedir aynı gibiler ? birde lol oynuyorum galiba sesli ama yinede f/p ürünse sese bakmam direk alırım.
  8. H. Talha

Hocam baktım ama 580 TL diyor banggodda siz link atarmısınız ve kargo uzun sürer mi ? 1617994807 Rgb var diyor hocam ama mavi switch odamın hemen yanında yatak odası var ve küçük kardeşim var geceleri sorun çıkartırmı çok mu sesli ? birde bu linkte uygunmuş...
  9. H. Talha

Galiba tr de yok ve bütçemi aşıyor birde çok küçükmüş :D 1617994373 bu red mi yoksa brown mu hocam? https://www.amazon.com.tr/dp/B087S2TDWB/ref=asc_df_B087S2TDWB1589069400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B087S2TDWB&linkCode=asn
  10. H. Talha

Haklısın ama klavyenin fiyatı çokmuş attığım modellerden veya kendin 400 TL bandında önerirsen iyi olur bütçeyi arttıramam maalesef.
  11. H. Talha

Merhabalar klavye almaya karar verdim önceliğim mekanik ve rgb olması ilk mekanik klavyem olucak red veya mavi farketmez (yan odam yatak odası çok sesli olmasın.) bu fiyat bandında çok fazla model var benim baktığım bir kaç tanesi şöyle; Gamepower ogre RGB (kronik sorunu kalktıysa alabilirim)...
  12. H. Talha

Aliexpress 20 Dolar Kupon

Öncelikle cumanız mübarek olsun , gününüz güzel geçsin. Birkaç haftadır kulaklığımda sorun var zaten kötü bir modeldi geçici almıştım şimdi yenisini almayı düşünüyorum .Biraz araştırdıkdan sonra Rampage Drop plus modelini almaya karar verdim fakat şuanda Tr'de en ucuz 397 TL bence biraz fazla bu...
Top Bottom