Neler Yeni

Gamepower ogre red switch

H. Talha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Ayastuna
Merhabalar an itibari ile incehesap indirimlerinden gamepower ogre red switch aldım 279 TL'di fakat korka korka aldım keşke blue olsaydı blue da daha az sorun oluyormuş ama indirim iyi olunca alıyım dedim hayırlısı.
(ürün elime ulaştığında bi inceleyip sıkıntılıysa iade etmeyi düşündüm)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hayırlı olsun.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bir sorum olucak bu klavyeler kronik sounlu ise gamepowera bu kadar mesaj gidiyor garantiye çok fazla klavye gidiyor ama neden sorunu çözmüyorlar ?
Çözülmüyor mu?

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
Teşekkür ederim.

Birde bir sorum olucak bu klavyeler kronik sounlu ise gamepowera bu kadar mesaj gidiyor garantiye çok fazla klavye gidiyor ama neden sorunu çözmüyorlar ?
ben 2 kere gönderdim garantiye adam aynı klavyeyi sorun yok diye geri yolladı bana ne yapabilirsin ki bu konuda

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Turuncu Keskin
Merhabalar an itibari ile incehesap indirimlerinden gamepower ogre red switch aldım 279 TL'di fakat korka korka aldım keşke blue olsaydı blue da daha az sorun oluyormuş ama indirim iyi olunca alıyım dedim hayırlısı.
(ürün elime ulaştığında bi inceleyip sıkıntılıysa iade etmeyi düşündüm)
Arkadaşım da kullanıyor, tel sesi biraz fazla geliyor harici bir sıkıntı yok diyor. Genel olarak şikayetler tuşların bir süre sonra basmamaya başladığı hakkında falan

H. Talha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Ayastuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözülmüyor mu?
Garantiye gidince çoğu çözülüyor fakat modeli niye çözmüyorlar yani baştan falan baksınlar bu kadar hata alan insan var ilgisiz galiba firma.

Arkadaşım da kullanıyor, tel sesi biraz fazla geliyor harici bir sıkıntı yok diyor. Genel olarak şikayetler tuşların bir süre sonra basmamaya başladığı hakkında falan
Evet ben yay sesinden değil de tuşların basmamasından korkuyorum.

ben 2 kere gönderdim garantiye adam aynı klavyeyi sorun yok diye geri yolladı bana ne yapabilirsin ki bu konuda
Kanka red switchlerde duyduğum kadarıyla w tuşunun yanında boşluk varmış ordan toz girince basmıyormuş.

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
Garantiye gidince çoğu çözülüyor fakat modeli niye çözmüyorlar yani baştan falan baksınlar bu kadar hata alan insan var ilgisiz galiba firma.

Kanka red switchlerde duyduğum kadarıyla w tuşunun yanında boşluk varmış ordan toz girince basmıyormuş.
benim şuanlık wasd tuşlarında sıkıntı çıkmadı insert delete home page ve yön tuşlarnda sorun çıktı 2 kere yolladım yapmadılar şuan klavyemde sökük durumdalar yapıcak bir şey de yok gibi ama aydınlatması çok iyi hakkını yemeyelim

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

Yapamıyorlardır onlar da :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii
Top Bottom