Habil pehlivan isimli üyenin son içerikleri

1. Habil pehlivan

Kamera şarj girişinin türü nedir

Sanırım öyle bi kişi daha öyle dedi sordugum, cok teşekkür ederim 1704654004 Denedik ama olmadı microm usb acaba girişi mi bozuk yoksa başka mı giriş
  2. Habil pehlivan

Kamera şarj girişinin türü nedir

Bu girişin adını bilen var mı acaba yardımcı olabilir misiniz
  3. Habil pehlivan

Yardım Hdd olan kasada ssd yeri var mıdır ?

Sadece aynı girişe mi sahipler onu öğrenmem lazım yani ekstra bişi yapmam gerekıyor mu, yoksa ditekt hddyi söküp ssdi takabılıuom mu 1698962129 Twşwkkürler hocam 1698962160 Sata oluyorsa evet
  4. Habil pehlivan

Yani farklı giriş değil aynı kablo ile mi takıyoruz (havada da kullanırım sorundeğil) yeterki ssd alıl hemen takabileyşm
  5. Habil pehlivan

Merhaba kasamda hdd mevcut ama ssd almak istiyorum, direk hddyi cıkarıp ssdyi takabılıyom mu yoksa girişi falan farklı mı ssdnin, nasıl anlarım
  6. Habil pehlivan

Final Cut Pro X vs Premiere Pro avantajları , (+) ve (-) yönleri

Dostlar geçen sefer vegas ile farkını sormuştum cevaplamıştınız çok teşekkürler. Şimdi bir başka sorum Final Cut Pro X ile Premiere Pro'nun arasındaki farklar ve avantajları nelerdir , öğrenme açısından ve kullanım kolaylığı , efektler vsyre
  7. Habil pehlivan

Premiere Pro vs Sony VEGAS farkları

Dostlar premier pro ile vegasın arasındaki farklar nedir, öğrenme açısından hangisi daha kolay olur , avantajları felan.
  8. Habil pehlivan

Abdullah Abi HyperX Cloud II Wireless İnceler mi?

bende öyle düşünüyorum :(
  9. Habil pehlivan

Ben en çok da Steel Series ile arasındaki iyi kötü yanlarını merak ediyorum , Abdullah abinin de deneyimi olduğu için acaba dedim ama tabi , markalar arası iletişim felan oralarını bilmiyorum , birde yoğunsa incelemeyede bilir
  10. Habil pehlivan

reis bende merak ediyorum , şuan adam akıllı inceleyen görmediğim için dedim acaba inceler mi diye 1614371552 yazarsan ben okurum , şey mesela kafada ne kadar baskı yapıyo onu merak ediyorum
  11. Habil pehlivan

Acaba Abdullah abi cloud 2 wireless'ı inceler mi , uzun zamandır kullaklık incelemesi felan yok , ben şahsen Abdullah abini incelemsini çok isterim , ortalık da adam akıllı bu kullaklığın incelemesi de yokken bence iyi bir referans olur .
  12. Habil pehlivan

Köpek mamasını kediler yerse ne olur ?

arkadaşlar yanıtlarınız için çok teşekkürler , vermedim , gittim bakkaldan salam aldım onu yesin en azından içim rahat eder
  13. Habil pehlivan

Köpek mamasını kediler yerse ne olur ?

Arkadaşlar bizim arka bahçe de yaşayan 3-4 tane kedi var babamda bunlara mama alayım demiş ama , yanlışlıkla köpek maması almış , şimdi kutunun üstünde kuzu etli köpek maması yazıyor , internette araştırdım yiyebilir ama uzun vadde de hep yememesi tarzı bişey cıktı , yani sizce vermemde...
  14. Habil pehlivan

Anakartlar neye göre seçilir ?

tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum 1611094305 hemen okumaya gidiyorum , çok teşekkürler
  15. Habil pehlivan

Anakartlar neye göre seçilir ?

çok teşekkürler bir de son olarak , mesela b550 anakart var 3.nesil amd için yazmışlar , x570 de 3.nesil için bunların farkı ve amacı nedir
Top Bottom