halitxx19 isimli üyenin son içerikleri

1. H

20-25 bin civarı hamini laptop önerisi

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  2. H

Yardım ısınma problemi monster abra a5

kralımm tozunu falan hallettim bayağı tozlanmış güzel bir temizlik yaptım. ortam sıcaklı 15/25 arasında rahat gidip geliyordur. ankaradayım sıcak buralar :))) 1684180432 5 ay önce bakımını yaptırmıştım monsterda bugün açtım ama hiç güzel sürmemişler zaten şuan bir sorun yok oyunda ama 90+...
  3. H

Yardım ısınma problemi monster abra a5

İşlemci sıcaklığının aşırı artmasından arada valorant oynarken fps düşüşü yaşadım baktım 98-99 derecelere dayanmış bende termal macunu yeniledim. fakat 1 oyun atttım fps düşüklüğü yaşamadım ama core tempten baktığımda yine 90 derecelerin üstünde seyrediyordu. termal macunu önceden çok çektiğim...
  4. H

Yardım MODEM FİRMWARE GÜNCELLEMESİ

kral ethernette sorun yok wifi de kopma var her şeyi denedim tek çözüm yolu bu gözüküyor
  5. H

Yardım MODEM FİRMWARE GÜNCELLEMESİ

MODEMİM TP-W9970 TTNET İN verdiği tp link modeli ekte görsellerini atacağım. tp link sitesinden indirdiğim yazılımı kabul etmiyor lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi 1667727246 @Omeraslan93 1667727273 @Kürşat Arslan 1667727311 @EL-MUZAFFER
  6. H

Bu sistem alınır mı 9750 TL

Katılıyorum
  7. H

piyasada hala garantisi devam eden rx580 8gb var mı

Kaç papel istiyorsun kanka
  8. H

Mavi Ekran Arkadaşlar SSd Aldım Taktım PC Açılmıyor

Evdeki PC ye takabilirsem deneyeceğim hemen
  9. H

Bir SSD taktım valla olana bak ya PC açılmıyor
  10. H

SSD gözükmüyordu onu göstermeyi başarmıştım flaş zaten gözüküyor biosu sıfırladım şimdi deniyorum yine aynı ya
  11. H

Sorun biosta olabilir dedim defualt ayarlara aldım yine yok 1658322744 Windows flaşıyla başlatsamda format ekranına düşmüyor başka PC de takır takırçalılıyor fakat bu PC de görüyoru uefi olarak seçip başlatıyorum yine dönüyor dakikalarca değişen bir şey olmuyor
  12. H

Merhabalar bunların hepsini denedim tek başına SSD ile çalıştırıp format atmaya çalıştım sadece HDD ile çalıştırmaya çalıştım vs ama çözemiyorum
  13. H

Dönüyor ama saatlerce bile sürse değişmşyor
  14. H

Yardımcı olursanız valla çok sevinirim 1658322288 Kanka 30 dk açık kaldı
  15. H

Girebiliyorum 1658322250 Formatı görse kanka format atcam oraya gelemiyorum
Top Bottom