Harfoggy isimli üyenin son içerikleri

1. Harfoggy

Gamepower Fujin 7.1 için jak dönüştürücü

Gamepower Fujin kulaklık siparişi verecektim fakat ürün usb kablolu. Çok nadirde olsa telefonda kullanmak istiyorum bunun için herhangi bir jak dönüştürücü alsam olur mu?
  2. Harfoggy

Şok'a gelen Asus tuf gaming h3 alınır mı

Fiyatı 800 TL(Akakçede 950 idi en son baktığımda) bütçem max 900-950 mikrofunum harici olarak mevcut sizce alınır mı?
  3. Harfoggy

Öneri F/p fare önerisi 300-450 TL

kablosuz olması gecikme yaratıyor mu
  4. Harfoggy

Öneri F/p fare önerisi 300-450 TL

Şuanda Piranha X7 mouse kullanıyorum. Ama fareyi hızlı döndürünce takılıyor. Algılamıyor hızlı hareketleri. Kronik sorunu sanırım, böyle kronik sorunu olmayan fp nitelikte 300-450 TL arası bir fare arıyorum. Elim orta büyüklükte ve pençe şeklinde tutmuyorum. bu fareyi düşünüyorum...
  5. Harfoggy

Sadece Fh 4 için direksiyon seti önerisi

Arkadaşlar bütçem 1000 - 1100 TL arası Sadece forza için istiyorum Yanlış biliyor olabilirim forza da 90 derece yeterli sanırım f/p önerilerinizi bekliyorum
  6. Harfoggy

Mouse sağ tık veya(?) sol tık çalışmıyor

Arkadaşlar Forza Horizon 4 oynarken 2 . ekranda bi uygulamaya tıkladım ve fh4 e geri döndüm ama farenin sağ tık ı takılı kalmıştı. oyundan çıktım bir şekilde fakat masaüstünde de aynı problem devam etti. Pc yi yeniden başlattım bu sefer sol tık çalışmamaya başladı. Şuandaysa sol tık çalışıyor...
  7. Harfoggy

arkadaşlar bu şiirdeki mısralarda ne anlatılmak istenmiş?

Oleceğiz müjdeler olsun, müjdeler olsun! Olümü de öldüren Rabbe secdeler olsun! NF. KISAKÜREK Din sınavımda çıkabilecek bir soru :d
  8. Harfoggy

Arkadaşlar orta seviye bir pc de 30 fps minecraft nE?

arkadaşlar chunk ın yüksek olmasının fps i bu kadar düşürmesi normal mi 1613829962 internetten araştırdığım(başka bir forum)a göre minecraft sadece 1 thread kullanıyormuş bunu arttırmam mümkün mü?
  9. Harfoggy

wow para yoksa ne yaparız peki
  10. Harfoggy

başka nerden yükleyebilirim bilen var mı
  11. Harfoggy

değil kontrol ettim
  12. Harfoggy

fps kısıtlı değil Oyunu aslında Tlauncherdan indirdim bundan olabilir gerçekten
  13. Harfoggy

3500X işlemci ve 5600xt ekran kartı ile nası olabilirde minecraftta 30-50 fps arası alabilirim?! Herşeyi en düşüğe de çektim en yükseğe de aldım gram fark etmedi. Arada 140 fps e kadar fırlıyor sonra hemen düşüyor bu neden oluyor olabilir?
  14. Harfoggy

Yulafı nasıl yiyebilirim?

:D zayıflamak istiyorum,ziyan olmasın diye mecbur yiyeceğim zaten
  15. Harfoggy

Yulafı nasıl yiyebilirim?

Arkadaşlar bu sabah yulafı sütle beraber yemeye çalıştım ama tadı o kadar kötü geldi ki bitirmekte zorlandım. Bu yulafı lezzetli ama fazla kalori eklemeden nasıl yiyebilirim?
Top Bottom