Neler Yeni

Yulafı nasıl yiyebilirim?

Harfoggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Harun Y.
Arkadaşlar bu sabah yulafı sütle beraber yemeye çalıştım ama tadı o kadar kötü geldi ki bitirmekte zorlandım. Bu yulafı lezzetli ama fazla kalori eklemeden nasıl yiyebilirim?

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Meyve ekleyebilirsiniz.

donsuz kral

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Ben suyu kaynatıp muzu dilimleyip karıştırıyordum, tadı güzel oluyor. Bal falan da ekliyordum ama amacın kilo vermekse yaramaz.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar bu sabah yulafı sütle beraber yemeye çalıştım ama tadı o kadar kötü geldi ki bitirmekte zorlandım. Bu yulafı lezzetli ama fazla kalori eklemeden nasıl yiyebilirim?
hocam sen at mısın ya bırakın zayıflama böyle mi olur ya sade yulafla zayıflanılmaz kes bakıyım abur cuburu tatlıyı arttır porteini (sabah yumurta önerimdir)
yüzün bile düzelir
konuya gelirsek muz ile yiyordu ablam ama hiç güzel bir şey değil derhal bırakmanızı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ulaş Bal
Instagram
ulasbalcomtr
Steam
ulasbalcomtr
Twitter
ulasbalcomtr
Yulafı sütle yerseniz hem güzel bir yeme-içme deneyimi olmaz hem tadınız kaçar. Öncelikle kasede yediğinizi düşünüyorum bir avuçtan fazla hatta bir avuçtan daha az yulaf koymaya dikkat edin devamında süt değil yoğurt tercih edin pasta ve süslemeler için olan damla çikolatalar vardır "bitter" olanını temin edip ondanda göz kararı ama aşırı olmayacak şekilde dökün. Çikolataya yakışan muz gibi meyvelerle aroma katın keyfinize kalmış. Afiyet olsun, yulaf dümdüz yenmez yoksa. At mıyız biz canım? 😂

VitoScaletta

80+ Gold
yulafı tabağa koy üstüne muz biraz bal üstüne kaynar sütü dök çok kaynar olsun ki iyice yumuşasın yulaf sonra göm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yulafı sütle yerseniz hem güzel bir yeme-içme deneyimi olmaz hem tadınız kaçar. Öncelikle kasede yediğinizi düşünüyorum bir avuçtan fazla hatta bir avuçtan daha az yulaf koymaya dikkat edin devamında süt değil yoğurt tercih edin pasta ve süslemeler için olan damla çikolatalar vardır "bitter" olanını temin edip ondanda göz kararı ama aşırı olmayacak şekilde dökün. Çikolataya yakışan muz gibi meyvelerle aroma katın keyfinize kalmış. Afiyet olsun, yulaf dümdüz yenmez yoksa. At mıyız biz canım? 😂
hiç yemesin daha iyi

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
YALNIZ DEĞİLMİŞİM :love: :love: :love: . Yoğurtla yiyin, tarçın katın, bitter damla çikolatası koyun muz koyun acayip iyi oluyor.

yulafı tabağa koy üstüne muz biraz bal üstüne kaynar sütü dök çok kaynar olsun ki iyice yumuşasın yulaf sonra göm

hiç yemesin daha iyi
Hocam hiç denediniz de mi öyle diyorsunuz. Acayip iyi oluyor bence.

YALNIZ DEĞİLMİŞİM :love: :love: :love: . Yoğurtla yiyin, tarçın katın, bitter damla çikolatası koyun muz koyun acayip iyi oluyor.

Hocam hiç denediniz de mi öyle diyorsunuz. Acayip iyi oluyor bence.
Ayrıca yoğurdu kendi suyuyla biraz daha sıvılaştırırsanız çok daha iyi olur.

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
elmayı kare doğrayıp koy tadını bastırır

bitter damla çikolatası koyun
Sağlık için yediğimiz yiyeceğe neden işlenmiş şeker ekleyelim

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
elmayı kare doğrayıp koy tadını bastırır

Sağlık için yediğimiz yiyeceğe neden işlenmiş şeker ekleyelim
Düşüncen bence saçma, miktar olarak ne kadar eklediğin önemli. 1 paketin hepsini koyarsan tabii ki zararlı olur. Fakat 5-10 taneden hiçbir zarar gelmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,316
Üyeler
141,961
Son üye
Sott
Top Bottom