hayatbulorg isimli üyenin son içerikleri

1. hayatbulorg

RAID 0 Denemesi Sonrası Bütün Diskler Bozuldu

Merhabalar, dün akşam bilgisayarımda 2 tane 500GB M2 SSD'ye RAID 0 yapmaya çalıştım Bios'tan. Kılavuzda söylenen şekilde yaptım, fakat başarılı olamadım. Sonrasında ise PC'deki bütün disklerin harfleri gitti, ve hem Hackintosh hem de Windows Boot diskim Boot Menü'de gözükmüyor. Dolayısıyla...
  2. hayatbulorg

Ryzen 9 7900X 32 GB RAM ile Açılmıyor

Merhaba, Ryzen 5 7600X kullanıyordum. Sonrasında yükseltmek istememden dolayı satıp Ryzen 9 7900X satın aldım. Fakat sistemimdeki RAM'lerin 2'si de takılı olduğunda sistem açılmıyor CPU ışığı sabit, DRAM ışığı ise yanıp sönerek kırmızı yanıyor. Fakat RAM'lerden birisini söktüğümde sistem...
  3. hayatbulorg

Xbox Game Pass önceden indirilmiş oyun tekrar tanıtılabiliyor mu?

Aynı sorun bende de var, Steam'daki gibi klasör eklemenin bir yolu var mı?
  4. Tertemiz Kutulu Razer Mamba Elite

Tertemiz Kutulu Razer Mamba Elite

Merhabalar, ürün leptop'la birlikte kullanılmış olup tertemizdir. Hiçbir sorunu problemi bulunmamaktadır. Kozmetik olarak tertemiz durumdadır. Kutusu Faturası Garantisi mevcuttur. İstanbul Bahçeşehir'den elden teslim edilir, istenilen yere kargo yapabilirim. İstenilirse komisyonu eklenerek GeT...
  5. hayatbulorg

Forza Horizon 4 Para Hilesi

Tamamdır teşekkürler cevaplarınız için.
  6. hayatbulorg

Forza Horizon 4 Para Hilesi

Merhabalar, Forza Horizon 4 aldım. Para hilesi nasıl yapabilirim en kolay şekilde?
  7. hayatbulorg

Ryzen 7 4750G Anakart Desteği

Tamamdır, B550M Modelinde karar kıldım. Gigabyte B550M S2H Modeli 867TL Asus Prime modeli ise 940TL Asus almak için aradaki farkı vermeye değer mi ?
  8. hayatbulorg

Ryzen 7 4750G Anakart Desteği

Merhabalar başlıkta belirttiğim işlemciyi satın alacağım. Bu işlemci ile beraber en düşük hangi Chipset anakartı kullanabilirim? Anakart tavsiyelerinizi bekliyorum, bütçem kısıtlı. Bilgisayar sadece ofis içinde kullanılacak, oyun oynanmayacak. Bu işlemcinin performansı nasıldır oyun harici?
  9. hayatbulorg

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Yardım edebilecek varsa çok sevinirim, son 16 kuruşum kaldı. : https://a.aliexpress.com/_mNrvs9R
  10. hayatbulorg

Aliexpress Kupon Nasıl Alınır?

Yardım edebilecek "Babayiğit" varsa çok sevinirim, son 16 kuruşum kaldı. : https://a.aliexpress.com/_mNrvs9R
  11. hayatbulorg

MSI GL65 9SE Şarjın Az Gitme Problemi

İlk kısımda dengeli modundaydı ve 4 saat 46 dakika yazdı, sonrakiler güç tasarrufu modunda ve pil tasarrufu modu ekstra olarak açıkken aldığım değer.
  12. hayatbulorg

MSI GL65 9SE Şarjın Az Gitme Problemi

Merhabalar başlıkta belirttiğim model dizüstü bilgisayara sahibim, ürünü 2. El olarak satın aldım. Cihazı aldığımda şarjı ortalama 4-5 saat arası gittiği söyleniyordu sistemde aynı bu şekilde söylüyordu. Sonrasında içerisini açıp üzerindeki M2 SSD'yi söküp kendi kişisel bilgilerimin olduğu M2...
  13. hayatbulorg

Acer Nitro 5 Batarya Sorunu

Çözümü garantiye vermekle bulacağım sanırım :(
  14. hayatbulorg

Tamamdır teşekkürler.
  15. hayatbulorg

25-03-2020'de sipariş edildi.
Top Bottom