• H
      holyleth, AMD Rx 7600XT çökme sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Çok teşekkür ederim bugün içinde bu işlemi deneyeyim her güncellemeyi en son sürüme çekmemek gerekiyor sanırım biraz bekletmek gerekiyor sorun yaşanmaması...
    • H
      Direkt olarak arka planda işlevler devam ediyor. Bir şey izliyorsam oynuyor ekrana tıkladığımda duruyor vs. sadece görüntü o şekilde kitlenip kalıyor
    • H
      Windowsun son güncellemesini almamış pc bir de onu yükleyip deneyeyim bir süre ama SAM ayarını açtıktan sonra bu şekilde sorunların yaşanması yazılımsal bir...
    • H
      Dostum herhangi bir performans sorunu yaşamıyorum zaten sistem pubgde 200-300 arası fps veriyor orta ayarlarda fazla da ısınmıyor sıvı soğutucuyla birlikte...
    • H
      Tek slot mevcut anakartta biraz basic bi anakart aslında çoğu hazır sistemde kullanılıyor sanırım. Ama genel olarak sistemde performans kaynaklı bir sorun...
    • H
      r5 5600x
    • H
      Antec NX291 kasanın default 650w 80+ güç kaynağı mevcut kasada
    • H
      Ek olarak ekran kartı 60-65 dereceyi işlemci de 62-63 dereceyi geçmiyor şu an sıvı soğutma ekledim ve çok ağır işlemler için kullanmıyorum bilgisayarı
    • H
      holyleth, PC Teknik Sorunlar kategorisinde AMD Rx 7600XT çökme sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar aşağıda sistem özelliklerini de tam olarak ekran görüntüsü ile paylaşacağım. Sistemi bu yıl Mayıs ayında hazır olarak aldım. Başlangıçta güç kesme...
      • 1725462534686.png
      • 1725462545461.png
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,138
Üyeler