Hyperr30 isimli üyenin son içerikleri

1. Hyperr30

KARDİYO YAPARKEN KULLANMAK İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ

Huawei freebuds 5i kullanıyorum bisiklet, koşu,gym hiçbirinde düşmedi çok memnunum şarjı 3-4 gün kolay yetiyor ses seviyesi,aktif gürültü engellemesi de gayet güzel çalışıyor.
  2. Hyperr30

3000tl ile ne yapılabilir

Hisse alma fikri aklımda var ama hangi hisseleri almalıyım
  3. Hyperr30

3000tl ile ne yapılabilir

Arkadaşlar merhaba bayramda ve önceden biriktirdiğim toplam 3000tl ye yakın para var.2/3 ay sonraya paramın daha çok değerlenmesini istiyorum ne gibi yatırım yapabilirim altın alma fikrine çok sıcak bakmıyorum fikirlerinizi bekliyorum.
  4. Hyperr30

Rehber mat sınav kazandırırmı

Hangi bölüm
  5. Hyperr30

Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım
  6. Hyperr30

Fayda görüyorsan hangi hocadan izlediğinin önemi yok. 260k say rahat yaparsın 2 aya güzel çalışırsan.
  7. Hyperr30

Sınav kazanmanın hocayla alakası yok x hocayı dinleyen kazanır y hocayı dinlemeyen kazanamaz öyle bir şey yok. Rehber mat ve Mert hoca çok temelden gelen hocalar. Sen anlayıp sınavda karşılığını alıyorsan izlemeye devam edebilirsin. Ama şöyle söyleyeyim derece yapmış ya da say 50k yapan hiç bir...
  8. Hyperr30

BASKETBOL AYAKKABISINDAN ANLAYANLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ

18 yaşındayım 12 yaşımdan beri sadece basketbol ayakkabısı giyiyordum bu sene değişiklik yapıp koşu ayakkabısı aldım çok daha memnunum. Basketbol ayakkabısı rahat ama koşu ayakkabısı günlük kullanım icin bence daha rahat giydiğim ayakkabılar da çok iyi ayakkabılardı( kd12 kd14 lebron20 pg6...
  9. Hyperr30

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

Dermatolojiye gitmen lazım. Benim tüm sivilcelerim apseli çıkarıyordu hiçbir zamanda geçmedi doktorda sivilce tedavisine başlamamız lazım dedi yaklaşık 5 aydır sivilce ilacı kullanıyorum (aknetrent) sivilcelerimin nerdeyse hepsi yok oldu.
  10. Hyperr30

Yardım Spor yaparken ve normal kullanım için kulaklık önerisi lazım

Bisiklet sürerken kullandım gym de kullandım koşuda kullandım gayet güzeldi herhangi bir sorun çıkarmadı.
  11. Hyperr30

Yardım Spor yaparken ve normal kullanım için kulaklık önerisi lazım

5i kullanıyorum çok memnunum
  12. Hyperr30

Çözüldü✓ 1.5 - 2K Bütçeye BT Kulaklık (Kulak içi)

Freebuds 5i kullanıyorum çok memnunum
  13. Hyperr30

En İyi Türk Spor Ayakkabı Markaları?

2 hafta önce asics gel nimbus 25 aldım inanılmaz rahat
  14. Hyperr30

AYT ve TYT için Kitap Önerileri

Miray al en temelden soruyor yazarı aydının yazarı
  15. Hyperr30

Karıncalardan nasıl kurtulurum

Biz her şeyi denedik ama gitmediler tek çözüm ilaç
Top Bottom