igtW isimli üyenin son içerikleri

1. I

🔥 Donanım Arşivi Yeni PC 🔥 RTX 3060 incelemesi

700 TL fark olsa alınır mı ultima
  2. I

Ultima-12100f Hala Alınır Mı?

furmark 1080p de 10 15 dk test yaptım 72 73 derece normal mi
  3. I

suan kargoda inş sapasağlam gelir bidaha muhatap olmam gaming gen tr ile
  4. I

bunlar kdar yavası yok cuma dediler yok ptesi dediler yok salı dediler sadece fatura olusmus kargo yine yok bidaha asla bulasmam
  5. I

gaming gen tr kargo hakkında

ben 25 eylülde verdim sipariş halen kargoya verilmedi hangi pazartesi :) 3 4 5 hafta sonraki mi ? herneyse ben profesyonellikten uzak görüyorum bu firmayı çarsamba sordum cuma dediler cuma sordum pztesi dediler pztesi sordum ramler hatalı çıktı salı dediler yarın ki bahanelerini iple çekiyorum :)
  6. I

i3 12100f asus 3060 olan ultima12100f i aldım 13700 ken kızınca da neden kargo gelmiyor diyince de paranızı iade edelim die üste çıkıyorlar reziller
  7. I

krgoyu gönderirlerse öğrenecez 25 eylülde sipariş verdim halen hazırlanıyor bidaha asla tercih etmem
  8. I

valla halen hazırlanıyor 25 eylül de verdim sipariş canlı destek 3 ekimde kargoya verceğini söyledi 6.iş günü kargoya verilcek eğer dogruysa ( fakat sitede 3 iş günü palavra yalan ) ayrıca ucuz verdikleri için itiraz edince hemen isterseniz iade edebiliriz die üste çıkıyorlar 0 profesyonellik...
  9. I

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

stok bitti yetişemedik :/
  10. I

Çözüldü✓ Gencergaming sistem ne zaman kargolanır?

eğer gaming gen ise soguksu su için 6 7 8 iş günü bekleyin suyun etkisi gecince paşaların keyfi gelirse gönderirler 3 gün yazıyor sitede ama palavra ben gecen pazar sistem aldım halen fatura düzenlenmemiş birdaha asla yapmayacağım her konunun altında uyarıcam gaming gen kargolama süressi keyfe...
  11. I

27.000 BELA-3080 Sistem DEĞERMİ?

itopya kaanflix isimli var bi tane pc 3080ti o da 27k ona bak derim ayrıca 3 iş günü yazıyor yalan 6 iş gunu sonra kargoya verilecek diyorlar bence itopya daha sağlam iş yapıyor yinede sen bilirsin
  12. I

gaming gen tr hazır sistem kargo süresi zırvalıgı

geçen hafta pazar öğlen saatlerinde sipariş verdim 3 iş gününde kargoda yazmasına rağmen bugün sorduğumda daha ptesi kargoya verileceğini soylediler biz ordaki üç iş günü ibaresine güvenip plan yapıyoruz ona göre izin alıyoruz vakit ayırıyoruz gaming gen kafasına göre takılıyor bidaha asla...
  13. I

Çözüldü✓ Pc hocası ve Modart 3060lı sistemlerimi satıyım mı?

arkadaşlar burda genelde çok bilinçli insanlar var fakat letgo da sahibindende oyle ucuk fiyatlar arasında pchocası 15 e çiçek gibi duruyor ve alıyorlar zamanında 15 bn TL ye vatanda sistem vardı i5 12600 e 300 TL farkla artırılıyordu ben onu 15300 e aldım 17600 e sattım hemde kargonun geldiği...
  14. I

ben aldım 13700 e bence 14700 alınmaz biraz daha beklemekte fayda var
Top Bottom