Neler Yeni

gaming gen tr kargo hakkında

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
arkadaşlar gaming gen trden hazır sistem alıyorum ama kargo kısmında bir şey olursa ne oluyor açıklayabilirmisiniz?

igtW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
gökmen isa toptaş
krgoyu gönderirlerse öğrenecez 25 eylülde sipariş verdim halen hazırlanıyor bidaha asla tercih etmem

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
krgoyu gönderirlerse öğrenecez 25 eylülde sipariş verdim halen hazırlanıyor bidaha asla tercih etmem
hocam çok fazla yoğunluk var diyorlar sipariş etmeden önce aradım gene çok yoğunluk var dediler bu arada siz hangi sistemi aldınız

igtW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
gökmen isa toptaş
i3 12100f asus 3060 olan ultima12100f i aldım 13700 ken kızınca da neden kargo gelmiyor diyince de paranızı iade edelim die üste çıkıyorlar reziller

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
i3 12100f asus 3060 olan ultima12100f i aldım 13700 ken kızınca da neden kargo gelmiyor diyince de paranızı iade edelim die üste çıkıyorlar reziller
maalesef öyle şeyler olabiliyor hocam ya önemli olan kasayı sağ salim alalımda bende az önce ultime 3070ti aldım normalde novayı alıcaktım mecbur ultimayı aldım

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
arkadaşlar gaming gen trden hazır sistem alıyorum ama kargo kısmında bir şey olursa ne oluyor açıklayabilirmisiniz?
ben ekran kartı almıştım cuma günü, cumartesi elimdeyi 700 km yol diğer firmalar anca paketleyip kargolayıp 3-4 güne gelene kadar gayet hızlı kargolanmıstı

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
ben ekran kartı almıştım cuma günü, cumartesi elimdeyi 700 km yol diğer firmalar anca paketleyip kargolayıp 3-4 güne gelene kadar gayet hızlı kargolanmıstı
baya hızlı gelmiş ama siz direk parçayı almışsınız biz sistem aldığımız için testleri toplaması vs zaman alıyor

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
cuma geç sipariş vermiş isen pazartesi kargoya verilir

igtW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
gökmen isa toptaş
cuma geç sipariş vermiş isen pazartesi kargoya verilir
ben 25 eylülde verdim sipariş halen kargoya verilmedi hangi pazartesi :) 3 4 5 hafta sonraki mi ? herneyse ben profesyonellikten uzak görüyorum bu firmayı çarsamba sordum cuma dediler cuma sordum pztesi dediler pztesi sordum ramler hatalı çıktı salı dediler yarın ki bahanelerini iple çekiyorum :)

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
ben 25 eylülde verdim sipariş halen kargoya verilmedi hangi pazartesi :) 3 4 5 hafta sonraki mi ? herneyse ben profesyonellikten uzak görüyorum bu firmayı çarsamba sordum cuma dediler cuma sordum pztesi dediler pztesi sordum ramler hatalı çıktı salı dediler yarın ki bahanelerini iple çekiyorum :)
hocam internetten almanın eksiler ama vatandan falanda alınmaz yani

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
oo sıkıntı olmuş ozaman umarım sorun çıkmaz gene üstünde dur rahatsız et adamları işini görsünler

Top Bottom