Neler Yeni

Gaming gen tr güvenilir mi?

GirayHan

80+ Gold
güvenilir fakat satış sonrası hizmetleri berbat. karta doa çıktı ücret iadesi için adamları aradım 15 günde anca paramı yatırdılar.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Arkadaşlar gaming Gen tr den bu sistemi almayı düşünüyorum ama kargo ve güvenirlik konusunda şüphelerim var sizce gaming gen tr den PC alınır mı?.
Güvenilir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dün sistem aldım, bu gün kargoya verilmiş. Yurt içi kargo ile gönderiyorlar bana. Bakalım sistemi aldığımda video kaydı alacağım, ne olur ne olmaz diye.

Ziya Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ziya Ak
Dün sistem aldım, bu gün kargoya verilmiş. Yurt içi kargo ile gönderiyorlar bana. Bakalım sistemi aldığımda video kaydı alacağım, ne olur ne olmaz diye.
hangi sistemi aldınız

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano
Arkadaşlar gaming Gen tr den bu sistemi almayı düşünüyorum ama kargo ve güvenirlik konusunda şüphelerim var sizce gaming gen tr den PC alınır mı?.
Alınır...

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Harun Seyhan
Ben de şu an kullandığım sistemi aldım gayet memnunum. Yurtiçi kargo ile üç parça halinde yolladılar. Paketlemesi de gayet iyiydi. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.

Ziya Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ziya Ak
kargoyu alırken kontrol etmesem daha sonra kargoyu açarken video çeksem yeterli oluyormu yoksa kapıda kontrol gerekiyormu?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
Hazır sistemlerde Ve fiyatlar piyasanın altında olan bir modelse üstüne Parçalarda herhangi bir arıza meydana gelirse Bütün sitelerde hemen hemen aynı problemi yaşarsınız Aynı parçadan elllerinde yoksa yada emsali yoksa Çok cüzzi miktarlarda Para iadesi alabilirsiniz. Çünkü Normalın altında kalan sistemlerde fatura kesebilmek için Toplam fiyatı düşürmek adına sistemdeki en pahalı parçaların fiyatlarını kafalarına göre düşük göstermektedirler. Buda genellikle ekran kartı işlemci gibi parçalarda oluyor. 12 K ya 3060lı hazır sistem almıştık 3k fiyat girmişler garanti kapsamında kart ile ilgili bir problem çıktığında bazı siteler ürünün ellerinde olmadığını bu sebepten para iadesi yapacaklarını ve fatura fiyatı üstünden bu yola gireceklerini ve piyasada en uygun 6-7k olan parçaya nerdeyse yarı fiyat ödemek istediklerini belirttiklerinde kıyamet kopmuş oluyor. Oyüzden Bu durum Biraz firmanın insiyatifinde kalan bir şey Bütün sitelerde yaşanabilir bir durum bugüne kadar itopya dahil belki 5 farklı firmada tam bu şekilde olmasada buna yakın konular açıldı forumda.

Top Bottom