İmamFoxy isimli üyenin son içerikleri

1. İmamFoxy

İphone 12 bu fiyat normalmi

Almıyom o zaman
  2. İmamFoxy

Bilmiyorum brolar adam çok ikna edici konuşuyor evet saçma dolandırılıcağım gibi geliyor
  3. İmamFoxy

Merhaba instagramda https://www.instagram.com/gumrukucuzluk56/ diye bir kullanıcı var 32 k takipçisi var ve telefonu 1.200 1.500 TL gibi saçma fiyatlara satıyor alan varmı bilgisi olan yazarsa sevinirim
  4. İmamFoxy

amd ekran kartında dlss 3.0 Frame Generation nasıl açılır

senden ricam dosya linkini atarmısın veya video varsa atarsan sevinirim 1707259060 yararlanabiliyor diye biliyorum
  5. İmamFoxy

amd ekran kartında dlss 3.0 Frame Generation nasıl açılır

ekran kartım rx 7700xt epic games ten aldığım cyberpunk da frame generation açık bir şekilde oynamak istiyorum fakat nasıl açılır ve nasıl modlanır hangi mod dosyası atılır bilmiyorum videoları izlediğimde kafam karışıyor
  6. İmamFoxy

CyberPunk2077 ilerlemem yok oldu

epic games de bulut gibi bir şey geldi bende buluta kaydetsin en azından uraşmayım dedim fakat ilerlemem yok oldu baya oynamıştım son 3 4 görev kaldı oyunu ortalarda başlattı acaba nasıl geri alabilirim ilerlememi
  7. İmamFoxy

Ryzen 5 5600x Ghz ayarlaması ?

Ryzen 5 5600x aldım ve işlemcim 4.4,5 lerde 4.4 ghzlerde takılıyor bunun ghz ini nasıl tam performanss olarak alabilirim
  8. İmamFoxy

Ryzen 7 5700x alınır mı? parasını hakedermi

Çok teşekkürler duruma göre ddr5 geçmeyi düsünüyorum am5 sokette öneriniz vamıdir acaba
  9. İmamFoxy

5700x3d ortalama ne zaman gelir
  10. İmamFoxy

Ryzen 5 5600x mi alınır yoksa ryzen 7 5700x mi oyun oynıcam tarafsız düsünceleriniz
  11. İmamFoxy

Yardım İşlemcime Overclock yapmak istiyorum fakat

fotoğrafta göründüğü gibi her şey okey fakat mhz yükselmiyor hep sabit 3450 de kalıyor game moda geçmiyor sanırım
  12. İmamFoxy

Bir aralar viral olan "Dünayanın en iyi şarkı girişi adlı şarkıyı arıyorum"

Bir aralar böyle karşılıklı konuşarak girişi olan bir şarkı vardı hatta dünyanın en iyi şarkı girişi vs yazıyodu ismini bilen varsa lütfen yazabilrimi teşekkürler..
  13. İmamFoxy

Yardım 4K Bütçe Monitör önerisi

https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiQnvvk0ZXzAhUeRpEFHed8BzoYABBAGgJscg&sig=AOD64_0PGCW1mm-hp8CJpvsVYvnv9EqUDw&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwi44vPk0ZXzAhV4SfEDHc83BSYQwjwIvwc&adurl=
Top Bottom