inzilbeth isimli üyenin son içerikleri

1. inzilbeth

15.000₺ BÜTÇEYE ALINABİLECEK EN MANTIKLI LAPTOP

iyi forumlar, bütçe; 15.000₺, bu bütçeye alınması en mantıklı orta ayarda lol oynayıp altta discord açıkken fps düşmeyecek bir ayarda pc arıyorum tavsiyelerinizi altta bekliyorum. sizce bu ürün nasıl? (cpu'da dahili gpu)
  2. inzilbeth

Çözüldü✓ monitörüm pc kapalıyken kendi kendine açılıp kapanıyor

kanka psu değiştim düzeldi :D
  3. inzilbeth

1-1,5k Bütçe ile en doğru kulaklık tavsiyesi

merhaba arkadaşlar bütçe belirtildiği gibi 1-1,5k tavsiyeleriniz varsa bekliyorum iyi forumlar.
  4. inzilbeth

6K BÜTÇEYLE 3060Tİ ALINIR MI 2. EL

kart soğuk ortamda mining görmüş bir süredir yatıyormuş, furmarkta 74 dereceyi görüyor dostlarım, düşünceleriniz neler? galax marka
  5. 3060ti Arıyorum

3060ti Arıyorum

bütçe 6k kutulu faturalı 2 fanlı model arıyorum marka çok önemli değil mining görmemiş olması yeterli mesaj kısmından ulaşabilirsiniz iyi forumlar
  6. inzilbeth

35k bütçeyle en mantıklı laptop tavsiyesi?

arkadaşlar bir pc buldum bu bütçede daha iyi tavsiyesi olan varsa belirtebilir mi gpu 100w değerinde laptop
  7. inzilbeth

700-800 TL tavsiye kulaklık

merhaba arkadaşlar yeni bir kulaklık arıyorum, piyasada çok farklı markalar var fakat ben rampage v.s markalardan uzak kalma taraftarıyım, bu bütçede rampage de olsa elde tutulabilecek bir kulaklık önerebilir misiniz?
  8. inzilbeth

Türknet 600tl Kurulum Ücreti almasına rağmen modem vermiyor!

bunları toplayınca ne ediyor kanka ayrıca aylık ücret 300tl Gpon'da yok 600 TL'ye verdikleri modem de vdsl'lerin en alt modellerinden birisi, modem ücreti 750tl peşin 600 kurulum ücreti 300 aylık fatura
  9. inzilbeth

neyse, bunlara 1.5k veremem maalesef, bana tavsiye edebileceğiniz internet sağlayıcısı var mı?
  10. inzilbeth

başvurumu gerçekleştirirken modem ve kurulum ücreti diye bahsedilmişti yanlış bilgilendirme var, saha personelinin 30 dklık işi 600 TL nasıl edebilir? 1696951509 işte sorun orada müşteri temsilcisi bahsederken bana modem ve kurulum ücreti olarak bahsetmişti.
  11. inzilbeth

Müşteri hizmetleriyle başvurumu onaylayıp kurulum personelinin aramasıyla bu detayı vermeleri canımı sıktı tavsiye edeceğiniz internet sağlayıcılarını konu altında bekliyorum.
  12. inzilbeth

Çözüldü✓ Mavi Ekran, Tamamen Donması v.b sorunlar.

kanka bu pcye yaptığım masrafla 0 pc dizerdim ve her parçayı tek tek alıp taktım emeğim çok o yüzden elden çıkartasım hiç yok 1694508580 sorunu çözdüm, psu gücü kesiyormuş cpu otomatik oc moda geçtiği zaman o yüzden donakalıyormuş pc yeni psu satın aldım ve hallettim konuyu kapatıyorum.
  13. inzilbeth

Mavi Ekran Mavi Ekran-Minidump inceler misiniz?

benim işi de çözeydin eyidi
  14. inzilbeth

Sadece Oyun oynarken PC kapanıyor

bi inceler misin kanka.
  15. inzilbeth

F/p oyuncu koltuğu önerisi

Hawk Fab V4 kesinlikle 500 daha bütçenden arttırıp alman gereken ürün.
Top Bottom