iPabloEscobar isimli üyenin son içerikleri

1. iPabloEscobar

EKRAN KARTI DÜŞÜK FPS ALMA SORUNU!!!!

apunun ekran kartı kapalı reis zaten apununkinden 140 alıyordum şuan oo devre dışı
  2. iPabloEscobar

%60 Kablosuz Klavye Önerisi

ozaman bir şey diyemem mekanik alıcaksın :D
  3. iPabloEscobar

TEKNOBİYOTİK GÜVENNLİ MİDİR? DAHA ÖNCE DENEYEN OLDU MU?

daha önce bir ürün aldım ordan sorunsuz şekilde geldi ve güzel bir site tavsiye edebilirim...
  4. iPabloEscobar

%60 Kablosuz Klavye Önerisi

oyun vs oynucaksan kesinlikle kablosuz tercih etme derim sana benden bir öneri 1675606749 https://www.itopya.com/msi-vigor-gk20-turkce-rgb-gaming-klavye_u114 ben bu klavyeden sipariş verdim incehesaptan pazartesi kullanıcam oyun vs bir cogu işte en temizi bence usb olanıdır
  5. iPabloEscobar

EKRAN KARTI DÜŞÜK FPS ALMA SORUNU!!!!

S.a öncelikle arkadaşlar sistem şu şekilde ANAKART: MSI B550 GAMİNG EDGE WİFİ MODELİ İŞLEMCİ : RYZEN 5 5600G RAM : BALLISTIX 3600MHZ 8GB 4X 32 GB TOPLAMDA SSD : Samsung 500GB 980 PRO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 6900MB / Yazma Hızı 5000MB) EKRAN KART : MSI RX 6600 XT MECH...
  6. iPabloEscobar

KENDİ TOPLADIGIM PCDE AGIRLAŞMA VAR VE HIZLI AÇILMIYOR.

Tamam 1675497765 Temiz bir format kurulum yapıcam ama haftaya verileri yedeklemem lazım
  7. iPabloEscobar

Akşam eve giderken usb alıp gidip yapmaya çalışacagım çok uzun süren bir sorun degildir umarım
  8. iPabloEscobar

Tamamdır istek yolladın size
  9. iPabloEscobar

Öneri 2K F/P Monitör önerisi

2k pek emin olamadım 🙁 O yüzden pek önerebilecegim bir ekran yok onu kullanan varsa kullanıcı önermesi daha mantıklı
  10. iPabloEscobar

Hiç yapmadım ve bilmiyorumda ve hata yaparsam gg olmasından korkuyorum anakartın. 1675368921 İşte bende zamanında roket gibi diye maşşallah bile demedim nazar ettik sisteme götürdügün bilgisayarcı adama 2 kere düzgünce söylememe ragmen format attıp düzelme yapamadı bu soruna
  11. iPabloEscobar

Öneri 2K F/P Monitör önerisi

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/bilgisayar-tablet/bilgisayar-aksesuarlari/monitor/casper-excalibur-e238fhd-g-monitor REİS GÖZÜN KAPALI FIRSAT BU FIRSAT AL BU EKRANI 200hz tazeleme oranlı mis gibi ekran
  12. iPabloEscobar

ÖNCELİKLE MERHABA DONANIM ARŞİV ÜYELERİ. ŞİMDİ SİSTEMİ TANITAYIM ÖNCE 1-MSI B550 ANAKART GAMİNG EDGE WİFİ MODELİ 2-Ryzen 5 5600G apu işlemci 3- BALLİSTİX 3600MHZ 4x8GB RAM 4-SAMSUNG EVO M.2 500GB SSD SN 7000 okuma yapandan 5-SON OLARAK YENİ BUGUN ALDIGIM BİR EKRAN KARTI MSI RX 6600 XT MECH...
  13. iPabloEscobar

Msı RX 6600 XT furmark testi sonucu

N11 indirimden aldım sıfır ürün
  14. iPabloEscobar

Evet buda son test ahahaha inanırmısın önü mesh bir kasam vardı sırf görsel amaçlı değiştirdim ve ekran kart kullanmadıgım için sorun etmedim çünkü apu sistemdi ekran kartına geçiş yaptım ilerde daha iyi bir kasaya geçerim 1675363753 Bu son test kasa yan camı açık şekilde 4 derecelik bir düşüş...
  15. iPabloEscobar

Msı mech 2x rx 6600 xt oc 1v edition
Top Bottom