İsmail Aslan isimli üyenin son içerikleri

1. İsmail Aslan

Gölgeli çift görme(tek göz ilede)

Dinlenince bendede geçiyor Bende çözümünü ve teşhisini bulamadım 3 yıl olucak zaten neredeyse artık aklıma bile gelmiyor alıştım ve günlük hayatımı etkilememeye başladı. İlk zamanlar çok takıntılıydım ve baya strese girmiştim
  2. İsmail Aslan

🔥RTX KARTI OLANLAR YAŞADI - YENİ DLLS 3.5 TÜM RTX KARTLARA GELİYOR🔥

onuda yapsalar yeterli sırf rdr 2 dlss ile kötü olduğu (saç pixselleşiyor) için dlss kapalı oynuyorum.
  3. İsmail Aslan

3 oyundan hangisi sizce?

yavaş oynanış -R6 orta hız oynanış-warzone uçmalı kaçmalı oynanış - apex vakit bulursam apex takılıyorum ölüp ölüp tekrar girmek zevk veriyor :ROFLMAO:
  4. İsmail Aslan

TYT İçin Tavsiyeleriniz Ve Kaynak Önerisi

Özcan Aykın çok güzel anlatıyor onuda tavsiye ederim @Ratorest ' e Ben bu yaz Özcan hoca ile ilerlemeyi düşünüyorum.
  5. İsmail Aslan

Haaa hocam anladım çok teşekkür ederim
  6. İsmail Aslan

Acilden önce çap yapmam mantıklı mı sizce ? TYT mat için o kaynaklar başlangıçta ağır gelmez mi ? TYT kimya için palme düşünüyorum TYT fizik için başka bir kaynak öneriniz daha var mı hocam ? Birde TYT Türkçe için çok kararsızım
  7. İsmail Aslan

Mol kavramına ve kimyasal hesaplamalar konularına özellikle vurgu yapıyorlar ve ben bu konulara hakim olduğum için rahatım ama eksiklerimde var yani malesef. Teşekkürler hocam bilgi için.
  8. İsmail Aslan

Fizik için öneriniz var mı hocam
  9. İsmail Aslan

M2 ssd kutusundan vidası çıkar mı

Bende anakarttan çıkmıştı diye hatırlıyorum
  10. İsmail Aslan

Wraith Prism 5600'e yeter mi

Bütçeniz ne kadar ?
  11. İsmail Aslan

Wraith Prism 5600'e yeter mi

Amd wraith prism i 5 5600x ile kullanıyorum şahsen yetmiyor -20 curver optmizer ile yük altında 75 derecelerde kullanıyorum.
  12. İsmail Aslan

Neyden dolayı hocam Fizik 345 ve turkce için limit zor kaynaklar değil mi hocam?
  13. İsmail Aslan

11 . sınıfta tyt Genel deneme çözerek geliştirilir o zaman kendiliğinden çevrem öyle diyorda Evet hocam
  14. İsmail Aslan

Teşekkürler hocam , geo için ikisi arasından siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
  15. İsmail Aslan

Merhaba sayın forum ! Seneye 11.sınıfım (sayısal seçtim) -Bu yaz Matematik için aktif matematik 0'dan başlayanlara kitabını bitirip (10-15 günde) 345 e geçmeyi düşünüyorum -Problemlerde başlangıç için 9.sınıftan kalma çözülmemiş çap problemler fasikülümü kullanıcağım daha sonra başka kaynak...
Top Bottom