Jalsgar isimli üyenin son içerikleri

1. J

2000 TL TWS kulaklık tavsiyesi ve kulaklık kıyası

Herkese iyi günler tws kulaklık almayı planlıyorum ancak belli başlı modeller hakkında kararsızım ve başka öneriniz varsa onları da bekliyorum kulaklık da istediğim özellik ses kalitesi ve ses seviyesinin yüksek olması mikrofon kalitesizliği gibi şeyleri belli ölçüde görmezden gelebilirim: Buds...
  2. J

Fifa 23 Bulanık Ekran

Herkese iyi günler FİFA 23 hakkinda bir sorum olacaktı: Sistemim Ryzen 5 3600 ve Rx 6600 e sahip ancak oyunu kötü grafiklerle oynuyorum ekran net değil bulanık ve biraz piksellesme var FİFA 21 ve 22 cam gibi iken 23 aşırı derecede bulanık pikselli ve kötü gözüküyor işin garip yanı test etmek...
  3. J

Asus TUF Gaming VG27VQ 27" vs Samsung Odyssey G5 27"

1 Sene kullanmış ama yoğun bir kullanımı yokmuş gerçi bunu bendde biliyorum tanıdık olduğu için çok fazla kullanmadı, 2 sene daha garantisi duruyormuş dediğiniz testleri yapacağım önerdiğiniz monitörlere de bakacağım aynı şekilde, ilginiz için teşekkür ederim. 1659001263 Evet bir kulağım orada.
  4. J

ilkini 2.el olarak bir tanıdıktan 2500 e alacağım oradan kurtarıyorum ancak bunu bilerek belirtmemiştim direk hangisi daha iyi diye sormak için siz bunların dışında en az 144 hz olmak şartı ile ne önerirdiniz ?
  5. J

sizin tavsiyeniz asus tuf dan yana o zaman ?
  6. J

TN kadar hızlı söylemini bir incelemede görmüştüm yani yanlış bir bilgi ise onun yalanıcısıyım , 1080p ye düşme muhabbeti ise şöyle örnek vereyim fifayı 2k oynayabilirim ama rdr 2 için 1080p ye düştüğümde bu göze biraz kötü gelebilir çünkü 2k ya alışmış oluyorum ondan bahsetmiştim.
  7. J

Arkadaşlar herkese iyi günler şu 2 monitör arasında kaldım ekran kartım AMD RX 6600 işlemcim ise ryzen 5 3600 1.monitör başlıkta da belirttiğim gibi Asus TUF VG27VQ...
Top Bottom