kaani isimli üyenin son etkinliği

• kaani
    kaani, MSI Evoke 5700 XT sıcaklık normal mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Nasıl ayarlayacağım macunu :D Fazla koyarım diye az sıkıyorum o da az mı geliyor acaba 🤔 Bir de termal pad almaya kalksam 2mm bir termal pad fazlası çöpe...
  • kaani
    O şekilde temizledim zaten. Aslında geçen hafta temizlediğimde 96 hotspot görmüştüm maksimum, normal derecesi de 80 civarıydı. Pad değişimi şart gibi ama...
  • kaani
    Bu model için normal kabul ediliyor diye biliyorum aslında. Pad değişimi yapmak da istemiyorum çok sesli çalışır yine, satsam mı diye düşünüyorum da...
  • kaani
    kaani, Ekran Kartı kategorisinde MSI Evoke 5700 XT sıcaklık normal mi? başlıklı bir konu açtı.
    Yaklaşık 1 hafta önce ikinci el aldım kartı. MSI Evoke 5700 XT modeli, ısındığını biliyorum kendinden sıcak çalışıyor ancak bu değerler bu kart için normal...
  • kaani
    Parayı çekim gücü artırmaya değil ödüllere harcıyorlar anlaşılan :D
  • kaani
    kaani, Çözüldü✓ Hediye Asus tuf gt501 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    En iyisi satmak olur hocam. Hani biraz aşağı fiyattan da satsanız yine hayır işi olur bence, kullanmak isteyen alır sevinir.
  • kaani
    kaani, 🙍‍♂️🎭Yalnızlık Testi🎭🙍‍♂️ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    100% çıkacağını bildiğim için yapmayacaktım ama yaptım ve 90% çıktı... :D
  • kaani
    Bişey olmaz çok kasma kendini esprisini yapardım ama yapmicam. Format önerimdir
  • kaani
    kaani, Bilgisayar kasılıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Yap kral ne olacak biz bizeyiz :D Dual boot var aslında Windows 10 da yüklü, onda da bir deneyeceğim temiz kurulumdu. Bilgisayardaki kayıtlı hesaplar...
  • kaani
    Hep 3.80 GHz görüyorum, o anda da 3.87 3.88 GHz civarı dolanıyor.
  • kaani
    3600 MHz de destekliyor diye biliyorum hocam, 3200 MHz rahat destekler diye düşünüyorum. Birkaç yerde de bu değerleri gördüm ama hiç bahsettiğiniz değerlere...
  • kaani
    İşte ses kasılması dediğim o evet. Sistemde bir tek işlemci düşük gibi duruyor zaten :D OCCT testinde 93 dereceyi gördüm 1 dakika 30 saniyelik testte. Her...
  • kaani
    @TahinPekmez devam ediyor :/ Arkada yeniden sorun yaşandığı zamanki gibi Opera GX, Chrome, Discord ve CS2 açtım, sonuç aynı şekilde kasılmalar oldu.
  • kaani
    yapma yaa. neyse, manuel olarak 3200mhz e çek dene bakalım. donmalar geçecek mi
  • kaani
    Sen işi biliyorsun hacı. Tak diye çözüldü sıkıntı. OCCT testi yaptım hiçbir şekilde kasılmadı. Bakalım tekrar kasılacak mı normal kullanımda, göreceğim :D...
Top Bottom