Kaasvgn7 isimli üyenin son içerikleri

1. K

A45 F9 askerlik raporu nedir

Emin misin hocam?
  2. K

Evet hocam gördüm. Fakat a45f9 dedi doktor. Her yeri aradım fakat bulamadım.
  3. K

Arkadaşlar merhaba. Askerlik için daha önce geçirdiğim sıkıntılı bir ameliyat için muayeneye gönderdiler. Doktor büyük ihtimalle A45 F9 verirler sana dedi. Araştırdım fakat bununla alakalı bir şey bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?
  4. K

CS:GOda maça girmeden hile açınca ban yenir mi?

yok zaten ilk anda envanteri taşıdım. 4 gün geçti üzerinden ban yiyeceksem ne zaman yerim ? yoksa ona göre envanterimi geri alacağım
  5. K

ezglobalmiş
  6. K

ama herhangi bir topluluk sunucusuna girilmedi. sadece ana menüde 1 2 saniye açık kaldı oyun 1690229105 üstünden 3 günden fazla geçti. ban yeseydim şimdiye kadar yemez miydi ?
  7. K

daha yeni oldu 2 3 saat falan. itemlerin 1 hafta takas banı var şu an zaten bitene kadar bekleyeceğim
  8. K

hayır hiçbirine girilmedi zaten oyun açıldığı an kapatıldı. lobi 1 2 saniye falan göründü sadece 1689950121 onla ilgili sıkıntı yok başka bir hesabıma attım. ama sorun şu 1 hafta takas banı bittikten sonra kendi hesabıma geri atınca ya ban yersem ? konu ban yiyeceksem ne zaman süre içinde...
  9. K

ezglobalmiş hilenin adı.
  10. K

taşıdım. eğper ban yeme gibi bir olay olursa bu ne kadar sürer ? 1689948723 steame ilk girişte profil fotoğrafım 2 3 saniyeliğine soru işareti oluyor sonra normale dönüyor. daha önce olmamıştı. bu olayla alakası var mıdır?
  11. K

bilgisayarda benim hesabımın açık olduğunu bilmeden yapmış.
  12. K

hddye format attım. 1689946302 peki format çözer mi ne diyosun bilgin var mı ?
  13. K

malwarebytes ile scan yapınca bilgisayarda herhangi bir virüs veya şüpheli bir durum çıkmıyor.
  14. K

zaten 1 saat önce kadar oldu olay. ve direkt benim hesabımda açılmış hile ama dediğim gibi hiçbir şekilde herhangi bir moda girilmedi ve oyun oynanmadı. 1689944590 oyunum harddiskte değil ssd'de. ssdye format atabilirim. 1689944661 kanka dediği hile hile hesabımda açıldı ama oyuna girilmedi...
  15. K

formatla düzelir mi ?
Top Bottom