Neler Yeni

CS:GOda maça girmeden hile açınca ban yenir mi?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Bilgim yok ama harddisk değiş falan diyen olmuş. 15K envanter varsa al bir tane yeni harddisk ona kur madem. Değmez riske.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Bilgim yok ama harddisk değiş falan diyen olmuş. 15K envanter varsa al bir tane yeni harddisk ona kur madem. Değmez riske.
arkadaşımın başına şöyle bir olay gelmişti valoda hile açmışlardı arklarım sonra ban yedileri yedikten sonra başka harddisk taktı birgün gireyim demiş ve ban yokmuş

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Samet Albayrak
Öncelikle hile kullanmayı bırakın. Sonunda ban yiyecek hesap. Neyse kamu spotunu yaptıktan sonra asıl meseleye gelelim. Eğer hile daha önce Valve tarafından karalisteye alınmış ise hesap banlanır ama bu olsa şimdiye kadar olurdu. Banlanma Oyuna girip report yeseydi banlanabilirdin. ayrıca bilgisayarda farklı hesap ban yiyince diğer hesapları etkilemiyor. En azından 3-5 yıl önce öyleydi. Bizde ufak tefek hile kullandık zamanında ama ana hesabım hiç ban gelmedi. Ama sen yinede hesabını garantiye al .

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII
Abim bir yayıncıdan görüp bilgisayara hile indirmiş. Hileyi açınca bilgisayarda benim steamim açık olduğu için benim hesabımdan oyun açılmış. Fakat fark edip hemen oyundan çıkmış. Yani hiç maç falan atmamış hemen oyundan çıkmış. Ban yeme riskim var mı? 15k envanter var. Ve steam hesabıma ilk girerken profil fotoğrafı 2 saniye kadar soru işareti olarak görünüp sonra kendi fotoğrafıma dönüyor.
Veletken hile indirip vac yemiştim. Daha sonra cs beleş olunca yeni hesap açtım 2020'de de operasyon alınca seçkin oldum. Bundan sonra birçok kez farklı hesapta hile açmıştım 2 yıldır da hile kullanmıyorum zaten hilelerin neredeyse hepsinde virüs bulunuyor. Hile açtığım hesapların çoğu vac banlı ama ana hesap hâlâ vac yemedi.

Kaasvgn7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan
Öncelikle hile kullanmayı bırakın. Sonunda ban yiyecek hesap. Neyse kamu spotunu yaptıktan sonra asıl meseleye gelelim. Eğer hile daha önce Valve tarafından karalisteye alınmış ise hesap banlanır ama bu olsa şimdiye kadar olurdu. Banlanma Oyuna girip report yeseydi banlanabilirdin. ayrıca bilgisayarda farklı hesap ban yiyince diğer hesapları etkilemiyor. En azından 3-5 yıl önce öyleydi. Bizde ufak tefek hile kullandık zamanında ama ana hesabım hiç ban gelmedi. Ama sen yinede hesabını garantiye al .
zaten 1 saat önce kadar oldu olay. ve direkt benim hesabımda açılmış hile ama dediğim gibi hiçbir şekilde herhangi bir moda girilmedi ve oyun oynanmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeş o abini tövbe tövbe pc ye format at sonra gir sorun kalmıyacaktır hatta gerekirse harddisk değiştir
oyunum harddiskte değil ssd'de. ssdye format atabilirim.

Veletken hile indirip vac yemiştim. Daha sonra cs beleş olunca yeni hesap açtım 2020'de de operasyon alınca seçkin oldum. Bundan sonra birçok kez farklı hesapta hile açmıştım 2 yıldır da hile kullanmıyorum zaten hilelerin neredeyse hepsinde virüs bulunuyor. Hile açtığım hesapların çoğu vac banlı ama ana hesap hâlâ vac yemedi.
kanka dediği hile hile hesabımda açıldı ama oyuna girilmedi oyun açıldığı gibi kapattım zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Samet Albayrak
zaten 1 saat önce kadar oldu olay. ve direkt benim hesabımda açılmış hile ama dediğim gibi hiçbir şekilde herhangi bir moda girilmedi ve oyun oynanmadı.

kanka dediği hile hile hesabımda açıldı ama oyuna girilmedi oyun açıldığı gibi kapattım zaten.
Dediğin gibi ise bir şey olmaz, endişelenmenize gerek yok.

Kaasvgn7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan
malwarebytes ile scan yapınca bilgisayarda herhangi bir virüs veya şüpheli bir durum çıkmıyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII

Kullandığım hilelerden birinde maç aramaya başladığım an vac yediriyordu. Valve hile aramasını maç aramasına başlayınca yapıyor diye biliyorum.

Kaasvgn7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan
arkadaşımın başına şöyle bir olay gelmişti valoda hile açmışlardı arklarım sonra ban yedileri yedikten sonra başka harddisk taktı birgün gireyim demiş ve ban yokmuş
hddye format attım.

Kullandığım hilelerden birinde maç aramaya başladığım an vac yediriyordu. Valve hile aramasını maç aramasına başlayınca yapıyor diye biliyorum.
peki format çözer mi ne diyosun bilgin var mı ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

alex jensen

80+ Silver
abin ne ***** adam ya 15klık steam hesabı olan pcye hile indiriyo

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII
hddye format attım.

peki format çözer mi ne diyosun bilgin var mı ?
Bilgim yok. Valorant gibi anakart ban atma riskli de olabilir.

Top Bottom