Kacakmemet:) isimli üyenin son içerikleri

1. K

Şimdi ne yapacağım ben??

Ya böyle söylemek kolayda telefon geleli 1 saat olmadı
  2. K

Şimdi ne yapacağım ben??

Düşürdüm ve eski halinden beter yaptım* yazmayı unutmuşum
  3. K

Şimdi ne yapacağım ben??

12 pro telefonumun arkası yere düştüğü için çatlamıştı ve bugün telefon 4-5 günlük tamirden geldi ve ben kılıf takarken elimden kayıp düşürdüm aw ne yapıcam? Babama ne diyeceğim
  4. K

Sizce bu mouse alınabilir mi

Rampage SMX-R125 Cınder siyah Ultra Rgb Işıklı 24000 Dpi Gaming Oyuncu Mouse https://www.hepsiburada.com/rampage-smx-r125-cinder-siyah-ultra-rgb-iikli-24000-dpi-gaming-oyuncu-mouse-p-HBCV00001223VB?magaza=evotech+bilgisayar&url_src=ios-product-detail
  5. K

Valorant satın alma geçmişine girilmiyor?

Valorantta satın alma geçmişine giremedim bende mi sorun var acaba girebilen varsa link atabilir mi ?
  6. K

1000tl gaming mouse arıyorum?

yaklaşık olarak 1000-1200tllik gaming mouse arıyorumda mouse tutuş şeklim fingertip grip
  7. K

Mc de aktif olarak devam eden farmlar?

Enderman çalışıyorsa çok iyi eyw 1691340092 Hangi mob farmını yaptın acaba çok fazla var internette, atabilir misin
  8. K

Knk çoğu olmuyor mesela crepper örümcek farmı denedim olmadı
  9. K

Minecraftta hala geçerli olan farmları bilen biri yazabilir mi (1.20.1 sürümünde)
  10. K

Yardım Sea of thives kulaklıkta ses sorunu?

Olsa kullanırdımda neyse artık,sağol yinede
  11. K

Aynen, nasıl oynuyacağız o zaman çok garp
  12. K

Sea of thives oynarken kulaklığa birşeyker oluyor oyun sesi garipleşmeye başlıyor,aynı kulaklıkta diğer oyunlarda böyle olmuyor kulaklık değiştirp oyuna giryoruk yine aynı şekilde ses garip geliyor?
  13. K

Eski dönem kılıç oyunu önerisi?

Chivalry2 ve bannerlord gibi fiyatı uçuk olmayan oyun önerisi var mı?
  14. K

Yardım İndirdiğim oyunun dosyasını bulamıyorum ?!

Bro vallahi hiçbir yerde yok oyun dosyası oyunu masaüstüne attım özelliklere tıkladım dosya konumu göster yoktu fakat ben oyuna girebiliyordum ve bu oyunuda 3-4 kes silip hep farklı yerlere indirdim
  15. K

Yardım İndirdiğim oyunun dosyasını bulamıyorum ?!

Kanka sadece güncellemeleri denetle var bide yükleme konu d disk diyor bu kadar
Top Bottom