• kadirq
      AG400, AK400, Se214XT bile fazlasıyla yeterli olacaktır ama Thermalright Phantom Spirit çok daha iyi bir ürün olur. Deepcool AK620 ve Thermalright Peerless...
    • kadirq
      kadirq, Soğutma/OC/Modifiye kategorisinde Cooler Master mi Deepcoll soğutucu mı başlıklı bir konu açtı.
      COOLER MASTER HYPER 212 DUAL SICKLEFLOW 2x120mm ARGB Led Fanlı CPU Soğutucusu mu Yoksa DEEPCOLL AK620 mi önerirsiniz Deepcoll 2.5 civarı CM 2k İşlemci r5...
    • kadirq
      kadirq, İşlemci kategorisinde Tesisat işlemci Teknik destek başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar şimdi sistemi yükseltmek için işlemcimi r5 3600 den 5600a yükseltcem Şuan bilgisayarda cougar aqua 360l soğutucu var Şuan işlemcim 60-90 derece...
    • kadirq
      5600G diğerlerinden zayıf kalıyor, harici bir ekran kartı olucak sistemde onu direk ele. 5600 ile 5600X arasında pek fark yok sadece çekirdek hızı farkı bu...
    • kadirq
      kadirq, İşlemci kategorisinde Ryzen 5 5600 işlemci başlıklı bir konu açtı.
      Ryzen 5 5600 / 5600x / 5600 g arasında fiyat farkına değecek fark var mı hangisini tercih etmeliyim
    • kadirq
      kadirq, İşlemci kategorisinde Sistem Yükseltme son başlıklı bir konu açtı.
      Bütçe 10-11k Öncellikle işlemcimi değiştirmeyi düşünüyorum. Psu da kafamda soru işareti değiştirmeli miyim bilmiyorum Sizce ne yapmalıyım Güncel sistem...
    • kadirq
      kadirq, İşlemci kategorisinde İşlemci ve Psu önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba işlemcimi yenileceğim ve psu'yuda yenilemek istiyorum. 4-7k arası işlemci, 1.5-2 k civarı 700w-750w psu önerir misiniz. Anakart : Asus Tuf...
    • kadirq
      kadirq, Cpu soğutucu önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://forum.donanimarsivi.com/konu/cpu-mu-sogutucu-mu-sorunlu.896000/#post-8223845 Soğutucum arızalı gibi 1709205627 Var ancak arızalı
    • kadirq
      Deepcoll le500mars
    • kadirq
      kadirq, Soğutma/OC/Modifiye kategorisinde Cpu soğutucu önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Bütçeyi fazla zorlamadan performans alabileceğim bir sıvı soğutucu önerir misiniz. 6000'e kadar çıkabilirim. Tercihen 3.5-4k Pc özellikleri söyle: Anakart...
    • kadirq
      kadirq, Cpu mu soğutucu mu sorunlu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Önerin var mı peki şuan cougar aqua 360 kullanıyorum ne almalıyım fazla bütçe ayırmadan
    • kadirq
      kadirq, Cpu mu soğutucu mu sorunlu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2.götürdüğüm bilgasayarcı yeniden tesisat yapıp macun ve temizlik bakımını yaptı ancak sorum devam ediyor 1709115371 Macun ve temizlik bakımını yaptım...
    • kadirq
      kadirq, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Cpu mu soğutucu mu sorunlu? başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, Depremden sonra bilgisayarım yaklaşık 7-8 ay yattı. Bilgisayarı tekrar kurduğumdan beri sürekli sıkıntı oluşturuyor. 3 defa bilgisayarcıya...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye