Kamil0. isimli üyenin son içerikleri

1. K

Android Galaxy a51 duvar kağıdı uzuyor

Knk fotoğraf kare değil 16 9 altları siyah fotonun sadece . İlk ayarladığımda düzgün gözüküyor zaman geöince bozuluyor
  2. K

Android Galaxy a51 duvar kağıdı uzuyor

Galaxy a51 kullanıyorum 2 resim bıraktım kişit ekranındaki duvar kağıdı bazen uzuyor telefonu yeniden başlatınca gidiyor bunu nasıl çözeceğim
  3. K

Öneri Müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablosuz kulaklığa ihtiyacım var kulakşçi kulakdışı farketmez en f/p ürün hangisi
  4. K

3d Yazici Kali̇brasyon Küpü Yardim!!

Arkadailar xyz kalibrasyon küpü bastım ilk baskı olarak y yüzü aşırı düzgün x ve z yüzü şekildeki gibi ne anlama geliyor ne ayar yapmam lazım (yanlışlıkla flamenti önerdiği sıcaklığın 5-10 derece altında basmışım)
  5. K

Ender 3 yazıcı tabla ayarı

Arkadaşlar ender 3 yazıcım var parçaları topladım vs. Ama nuzzle tablaya değmiyor en yüksekte olmasına rağmen nasıl halledebilirim
  6. K

Bu sorunu nasıl hallederim

Split çalışıyorum knk normalde başlarken kardiyo yapardım sadece artık bitirdikten sonrada yapayım o zaman
  7. K

Knk nası düşürmeliyim kardiyo falan arttırsam hallolur mu beslenmeye dikkat ediyorum çok fazla ve yağlı şeyler yemiyorum 2 ay önce 67 kilo civarıydum
  8. K

%16 falan diye biliyorum
  9. K

15 yaşındayım fitness yaşıyorum ancak bacaklarım üst vücuda göre baya kalın nasıl hallederim. Boy169 kilo 64
  10. K

İnstagram da gizli hesaplari stalklama

Açıkar mısın ben beveremedim ücretsiz şekilde
  11. K

Instagram İnstagram gizli hesap gösteren uygulama/site

Postegro eskiden reklamlıydı sanırsam bakıyordum oradan
  12. K

Knk nasıl kullanılacağını biliyorum boş hesap açıp oradan girerim
  13. K

Knk paralı ve çok pahalı
  14. K

Arkadaşlar gizli hesapları gösteren herhangi bir uyguluma site vb. Biliyor musunuz
Top Bottom