kampfar isimli üyenin son içerikleri

1. K

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Q30 2090 TL

Kulaklığın eklem yerlerine saçım giriyordu. Kafamdan çıkartırken saç tellerim kopuyordu. Anksiyete oluşunca her kullanım sonrası yavaş hareketlerle çıkarmaya başladım. Saçın takıldığını anladığımda önce saçı takıldığı yerden kurtarmakla uğraşıyordum. En sonunda dayanamayıp sattım. Reddit...
  2. K

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Q30 2090 TL

Uzun saçlı olanların almamasını öneririm.
  3. K

🔥İndirim ThermalRight Assasin X 120 SE ARGB 849 TL \ 749 TL \ 799 TL

3700x için King öncesi sonrası değerleri yazıyorum Wraith prism Min 51 Average 72 Max 82 Assassin King Min 34 Average 54 Maximum 72 Occt ile 20 dakikalık test sonucu ------------------------------- Cinebench multicore testinde de 67 dereceyi geçmedi.
  4. K

Umarım ileride 7800x3d gibi bi işlemci alırsam onu da soğutur king Şimdilik 3700x ile kullanacağım. Wraith prism ile idare ediyordum
  5. K

Cuma sipariş vermiştim. 1 saatte kargoya vermişlerdi zaten. Bugün geldi ürün. Kargo poşetini açmadım iade edeceğim. King aldım tekrardan.
  6. K

X modelini satın aldım ve geldi. King modelinde sadece renk farkı var sanmıştım. Sizce 5 ısı borusunun pratikte ne farkı olur? Kaç derece fark ettirir?
  7. K

Bilmiyordum böyle bir fark olduğunu ben dün satın aldım. Değiştirmekle uğraşmaya değer mi? Derece farkı oluşur mu?
  8. K

x ile king arasında sadece renk farkı var zannedip x almıştım. King modelinde 5 ısı borusu varmış. Sizce fark eder mi? 50 lira daha verip king almak fark yaratır mı?
  9. K

Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar sistemimi satmak istiyorum fakat pazardan uzak kaldığım için ne kadar eder bilemiyorum. Corsair ssdnin değerli olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında bildiğiniz parçalardır sanırım. Bana yardımcı olabilir misiniz? Amd Ryzen 3700x Msi 3060 ti Gaming x Msi x570-A Pro Crucial 32gb...
  10. K

Kellog's Tahıl ürünleri %30 indirimde

Çöp. Geçen gün beyaz çikolatalı antep fıstıklı olandan aldım. İçinde sadece antep fıstığı kabuğu ve 2-3 tane beyaz çikolata noktası vardı.
  11. K

Çözüldü✓ Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar uygun bir alt forum bulamadım konuyu açmak için. Umarım buraya açmam da bir sorun yoktur. Macbook almak için kasamı satmayı planlıyorum ama ne kadar edeceğini bilemedim. Parçaları akakçe üzerinden en ucuz yeri bularak topladığımda 48 civarı bir fiyat çıkıyor. Sizce ne kadar eder...
  12. K

❌İndirim Bitti! TP-Link UB500 Bluetooth 5.0 Mini USB 123 TL

Ben hemen kurdum. Sadece cs go da sorun yaşıyorum. Ses boğuk ve kalitesiz. Cs godan çıkınca düzeliyor. Anlam veremedim
  13. K

🔥İndirim ABC Sıvı Sabun Çeşitleri 3.5 Litre (32.50₺)

Evet ballı olanından almıştım zamanında. Bitsin diye bekliyorum. Cildi kuru olanlara önermem. Daha çok kurutuyor. Eyüp sabri tuncer, dove falan almalı..
Top Bottom