Karabeyli78 isimli üyenin son içerikleri

1. Karabeyli78

Silverstone pf360 alınır mı??

11700k işlemci ile 65-80 derece arası td 500 kasada ön panalde kullanıyorum , bu hafta macun değiştiricem hatta , bu soğuttucu ile bu kadar yüksek olmaması gerektiğini belirtti arkadaşlarım , ama iyi macuna rağmen böyle olursa , öyle aman aman iyi olmadığı aşikar .
  2. Karabeyli78

Öneri 250 TL bütçe gaming mouse

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g203-lightsync-siyah-910-005796-kablolu-oyuncu-fiyati,886206589.html
  3. Karabeyli78

Bazı Oyunlarda Bilgisayarım Kapanıyor

msi afterburner indir , sonra ekrana değerlerin gelmesi için youtube üzerinden bi iki videosunu izle , zaten gerisi gelir .
  4. Karabeyli78

2.El RX 460 sorunsuz mudur?

kullanmadığımız ürünü nerden bilebiliriz sence , seninde yapman gerektiği gibi sorarız sadece , f/p olayını diyosan 1 k ya iyiyse alınır .
  5. Karabeyli78

Donanım Arşivi F/P sistem geliyor -GELMİŞ ALANLARA HO STOKLAR GELİYORRRRR

2666 mhz çok düşük , valorant csgo ya bakıpta etilemiyor diyosunuz galiba, o oyunlar ne istiyor ki zaten , gta 5 desen 2012 de çıkmış bir oyun .ddr5 haberleri mevcut gelicekler ve ddr5 çıktıktan bi süre sonra ddr5 baz alıncak . o zaman 2666 mhz drop başlıklarını göreceğiz , ddr5 haberleri...
  6. Karabeyli78

Sistem Performansı doğal mı?

win 10 varsa 3.5 gb ye kadar işletim sisteminin ram kullandığını gördüm . ekran kartının o oyunu rahat açacağını tahmin ediyorum en azında 60 fps üstü rahat büyük ihtimal ram yetersiz . 2. ihtimal ram hızı , ben yüksek ram mhz değerlerinde ram aldıktan sonra bircok oyunda fps yükseldi .lakin bu...
  7. Karabeyli78

Windows 11 Geçmelimiyim

denemeden göremeyiz , ama eminim yeni programlar oyunlar için adapte edileceğinden , yeni oyun ve programlarda win10 dan desteklerini yavaş yavaş çekeceklerini için sorun yaşamaya başlayabiliriz , bu yüzden çağa ayak uydurmak lazım diyip bende bi ara kurucam , bi durumda şu var bi zamandan sonra...
  8. Karabeyli78

Windows 11 vs Windows 10

denemeden göremeyiz , ama eminim yeni programlar oyunlar için adapte edileceğinden , yeni oyun ve programlarda win10 dan desteklerini yavaş yavaş çekeceklerini için sorun yaşamaya başlayabiliriz , bu yüzden çağa ayak uydurmak lazım diyip bende bi ara kurucam , bi durumda şu var bi zamandan sonra...
  9. Karabeyli78

Yardım Pc güç kullanı mı öğrenme Lütfen yardım

gayet yeterli olacaktır .
  10. Karabeyli78

GTA Definitive Edition'ın Şu Ana Kadarki En Detaylı Grafik Karşılaştırması

iyi işte 16-17 sene önceki anısını özleyenler , aynı anıyı daha net yaşarlar , lakin gta san andreas dan sonra gta 5 i görüp ( 4ün hakkını veremedik) gta 6 da san andreas haritasının gerçekte ki bir dükkanın yıkılmasıyla oyunda da yıkılacağı , diyelimki bakkal , telefoncu oldu , oyunda da...
  11. Karabeyli78

1600mhz ddr3 ram in frekansı yükselebilirmi

bilincli bir şekilde stabil yaparsan pekde ömründen gideceğini sanmıyorum , ama yanlışlar aynı şekilde ömründen belki direk kendisinden olabilir . Sen manuel 1866 fln yapar geçersin en fazla , o.c anlayan olursa max değerleri tahminimce 2000 mhzlerde belkide üstünde stabil görebilir . tabi en...
  12. Karabeyli78

3200Mhz Ram'de 2133 Mhz Hız Almak.

docp veya xmp seçeneği , anakartın destek listesinde yer alan ramler için sunulan hazır değerlerdir . bu değerleri girebilmen için anakartın sitesininden destek kısmından bellekler için gösterdiği yerden ram araştırmalısın. orda olmayan ramlerden adlıysan bu durumu yaşamış olabilirsin . harici...
  13. Karabeyli78

GÜÇ FARKINDAN DOLAYI KASMA OLUR MU?

kasma olmaz darboğaz olur , bu ise mesela işlemci %20 iken ekran kartın %100 olursa , senin ekran kartın darboğaz yiyodur , onu değiştirsen fps in artacaktır . bunun gibi düşün . bahsettiğin duruma darboğaz deniyor .
  14. Karabeyli78

Ekran kartım mı daha güçlü işlemcim mi?

5 3600 vs gtx 1650 :D dalga geçmiyorum ama güldürdünüz :D umarım amac hangisi neyi hakediyor ? veya hangisinden dar boğaz yiyor sorusuyla başlamıştır . işlemcine bakarak o klasmanda bir ürün ararsan 3060 yeterli olacaktır ama durumum var sistem değiştirmem dersen 3080 veya 3080ti alıp , baktın...
  15. Karabeyli78

Öneri Pek bilinmeyen oynadığım en efsane oyun!

araç sürüşü hariç herşeyi muazzam olan bir oyun , sokaklarda yuri boyka döviş müziği açıp gezebilir , veyatta engincan ay parçası açıp neonlu sokaklarda motorunuzla lastik kaydırıp drift atabilirsiniz .
Top Bottom