KélyZ/Enes isimli üyenin son içerikleri

1. KélyZ/Enes

Öneri MAX 250-350 TL ARASI OYUNCU KULAKLIĞI

711 ile arasındaki fark ne tasarım dışında? 711 düşünmüştüm de ben
  2. KélyZ/Enes

Öneri MAX 250-350 TL ARASI OYUNCU KULAKLIĞI

arkadaşlar bütçe belli bu paraya alınabilecek ve en memnun kalabileceğim performansta bir kulaklık önerir misiz? James Donkey düşündüm ama nasıl fiyatını hak eder mi memnun kalır mıyım?
  3. KélyZ/Enes

Yardım Görüntü gidiyor ve kasadaki fanlar aniden son hız dönmeye başlıyor

sıcaklık değerleri gayet normal.
  4. KélyZ/Enes

nasıl düzeltebilirim? 1602862588 dostum bir tek valorantta tek ayar yüksekte diğerleri düşük ama roket liginde hepsi yüksek bir denemek lazım 1602862636 bu arada başka her hangi bir oyun oynarken yaşadın mı böyle bir problem?
  5. KélyZ/Enes

Arkadaşlar bu daha önce de oluyordu ama çok nadir olan bir şeydi o yüzden pek sorun etmemiştim son 1 haftadır daha sık yaşanıyor olay şu; Oyun oynarken monitördeki görüntü birden gidiyor ve kasadaki fanlar son hız dönmeye başlıyor.Güç tuşuna basılı tutup kapatıp tekrar açtığımda ise normal bir...
  6. KélyZ/Enes

Öneri Fiyat Performans Mousepad Önerisi

Mouse'um Gamepower Ursa Gaming Mouse ve biraz geniş olmak kaydıyla 60-70 TL'yi geçmiyecek bir mousepad önerisi yapabilir misiniz?
  7. KélyZ/Enes

Zotac Gtx 1660 Super Hakkında

bir şey olmaz al,olursa garantisi var zaten 2 yıl
  8. KélyZ/Enes

Öneri Kaç mbps internet kullanmalıyım?

8 ping var speedtestte ama dediğim gibi diğer 2 cihaz bir şeylerle uğraşınca ping yükseliyor 1591403441 internete bağlanmadıkları zaman düşüyor 1591404114 ya da gta online'da oluyor aynısı,diğer cihazlar bağlanınca arkadaşlarım bana ışınlandığımı söylüyor
  9. KélyZ/Enes

Bedava PUBG Yardım

dostum aynısı 3 sene önce roket lig için olmuştu.Hafta sonu ücretsiz,oyna oynadığın kadar ama ordaki süre bitince senden satın almanı istiyecek.Bizzat yaşadım bunu,PUBG'deki indirimin sebebi de bu,insanlar 2-3 gün oynasın beğenirlerse alırlar mantığı.Yani Epic Games'teki gibi kalıcı olarak sende...
  10. KélyZ/Enes

Öneri Kaç mbps internet kullanmalıyım?

Arkadaşlar şu an kullandığım internet çok düşük hıza sahip.Biz de evde 3 kişi aktif olarak aynanda interneti kullanıyoruz ve ben online oyunlar oynuyorum,bir diğer cihaz instagramda takılıyor,bir diğeri de youtube'da.Ve oyunlarda aşırı derecede ping çıkıyor doğal olarak.Bugün internet taahhütü...
  11. KélyZ/Enes

200 TL kulaklık tavsiyesi

Gamepower medusa
  12. KélyZ/Enes

Oyun indirmem sıfırlandı

evet
  13. KélyZ/Enes

Oyun indirmem sıfırlandı

böyle bir şey olsun istemiyorsan indirmeyi durdur,daha sonra epic gamesten çıkış yapıp takıl.Yoksa sıfırlanır tabikii.
  14. KélyZ/Enes

GTA5 İ sonrada indirebilirmiyım

istersen gta 10 çıkınca indir
  15. KélyZ/Enes

Ekran kartı boşta ve oyunda 50 derece

gamegarajın kasası (aquaris 5an)
Top Bottom