Neler Yeni

Oyun indirmem sıfırlandı

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Turan
Twitter
idrisenesturan
böyle bir şey olsun istemiyorsan indirmeyi durdur,daha sonra epic gamesten çıkış yapıp takıl.Yoksa sıfırlanır tabikii.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
böyle bir şey olsun istemiyorsan indirmeyi durdur,daha sonra epic gamesten çıkış yapıp takıl.Yoksa sıfırlanır tabikii.
İndirmeyi durdurup launcherdan çıkış yapmam sorunu çözecektir o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Yıldız
Reis bende 2 gün önce indirmeye başladım ilk gün 14 GB yüklendi yüklenmeyi durdurup pc yi kapatırken epic gamesten çıkış yapıyorsunuz indirmeleriniz kaybolabilir tarzında bir şey dedi tam hatırlayamadım ertesi gün açtığımda kaldığı yerden devam etti yani 94 GB değilde 80 GB kaldı dedi indirdim bi 10 GB daha gene aynı şekil kapattım 70 oldu sonra bir daha 60 GB ya kadar indirdim PC'yi kapatmıştım akşam açık bırakacam diye iftarı bekliyordum. neyse orucu açtım PC'yi açtım bi baktım sıfırdan başlamış hemde 1.20mb/sn indiriyordu şimdi KB'a kadar düşmüş hatta bazen (çoğu zaman) 0 bile oluyor bende daha indirmedim biraz daha araştırma yapıp öyle indirmeyi başlatıcam.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar gtav'yi epic gamesten indirirken oyun %53 yüklenmişti. PC fazla açık kaldı diye kapattım. Şimdi açtığımda yüzde sıfır inik gösteriyor. İndrime sistemi steam'daki gibi değil mi yoksa?
Maalesef Steamdeki mantık yok orda kaldığı yerden devam etmiyor. keşke kapatmadan internetten araştırsaydın :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,455
Üyeler
142,134
Son üye
waydx
Top Bottom