KeremGenc isimli üyenin son içerikleri

1. KeremGenc

Telefondaki video YT de çok kötü

4K 60 Fps Çektiğim video youtube a attığımda kalitesizleşiyor arkadaşlar sorun ne olabilir ?
  2. KeremGenc

İphone 12 mi 13 mü ?

2 sene kullanıp garantisi bitmeden model yükseltirim şimdilik hocam acil almam gerekiyor ve 10bini bir anda toplayamam :D
  3. KeremGenc

İphone 12 mi 13 mü ?

ne için hocam
  4. KeremGenc

İphone 12 mi 13 mü ?

telefonu sıfır almak istiyorum çok güven vermiyor 2.el piyasası 1712590141 kamera anlamında bir gelişme yapılmamış sadece kamera dizaynı ve pili iyileştirilmiş sanırsam yd almayı düşünmüyorum
  5. KeremGenc

İphone 12 mi 13 mü ?

Evet dostlar hali hazırda 28bin TL olan ip12 ve 38bin TL olan ip13 arasında kaldım 10bin TL farka değer mi telefonu gün için de bir kaç fotoğraf video çekmek için gündelik işlerim için alacağım 13 ü epey araştırdım pil konusunda iyi geliştirmeler yapılmış fakat zaten gün içinde çok telefon...
  6. KeremGenc

Haftada 3 Gün Spora Başladım Yardımlarınız Lazım

Hocam evde oturmaktan ekstra bi çabam yok
  7. KeremGenc

kardiyo ne kadar yapmalıyım antreman sonu
  8. KeremGenc

Programıma ekleme ya da çıkarma yapmam gerekli mi yoksa ilk ay için yeterli mi ?
  9. KeremGenc

Çok uzun süre basketbol ve yüzme yaptım belki faydası olmuştur :D
  10. KeremGenc

185 Boy 87 Kiloyum Son Zamanlarda Yaklaşık 15 Kilo Aldım. Yağ oranımı bilmiyorum fakat 15 kilo istemsiz yağ olarak aldım diye düşünüyorum. Ders çalıştığım için istemsiz alınan kilolar... Hafta da 3 gün 1.5 Saat Zaman Ayırarak Bir Salona Girdim. Kendim Bir Fullbody Program Oluşturdum Daha...
  11. KeremGenc

0.5 Kalem Önerir misiniz ?

Daha önce kullandım fakat pek bir keyif alamadım 1701449728 Hocam tutma yeri ne kadar konforlu dursa da kalın duruyor daha çok ince tipli bir kalem arıyorum 1701450221 Faber Castell Grip 1345 nasıl sizce ?
  12. KeremGenc

0.5 Kalem Önerir misiniz ?

Bir merakla deneyimlediğim kalemler ; 1- Kuru Toga Basic 2- Scrikcs Graph X 3- Rotring 500 Serisi 4- Faber Castell Fine 2315 (3 Yıl Kullandım) Yeni bir kalem arayışındayım en son scirkcs graphx kullandım çok ağır olduğundan değştirmek istiyorum. Faber Castell Fine 2315 ' e tekrardan geçesim...
  13. KeremGenc

Photosopda Çerçeve Nasıl Yapılır

Arkadaşlar şu tarz çerçeveleri nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevirinirim.
  14. KeremGenc

Forza Horizon 5 V995 Ayarlama

Direksiyon ayarları nasıl yapılır 1698766858 Direksiyon profili uyuşmuyor diyor
  15. KeremGenc

3 Yıldır Aradığım Wallpaper' i Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Hocam çok sevmiştim ilk gördüğümde içim kalmıştı uzun zaman aradım sonra ai ile çözünürlük yükseltmek aklıma geldi .d
Top Bottom