Kerimmir isimli üyenin son içerikleri

1. K

İMEİ eşleşen numarayı değiştirmek

Daha önce telefonumun imeisi klonlanmıştı ve ben de numaramı telefonumla eşleştirdim. Şimdi ise yeni bir numaraya geçtim ve imei eski numarama kayıtlı olduğu için telefonumda hattımı kullanamıyorum. İmei eşleşen numarayı değiştirebiliyor muyuz ?
  2. K

Modem internet yok hatası

Evet büyük ihtimalle iss kaynaklı bir durum 2 defa aradım ilk seferinde modeme reset atıp tekrar denememi 2. Seferinde de modemi güncellememi söylediler. Bu model modemler türk telekoma bağlı olduğu için güncellemesi otomatik yapılıyormuş. İnternetten bulduğum html kodları ile eski sürümleri...
  3. K

Modem internet yok hatası

Ttnet Zyxel VMG3312-B10B model modemim geçtiğimiz günlerde durduk yere internet bağlantısını kopardı ve internet göstergesi kırmızı ışık yanmaya başladı. Servis sağlayıcımı aradığım zaman da reset atıp tekrar kurulum yapmamı önerdi. Reset attığım zaman ama kurulum yapmadığım zaman internet...
  4. K

Çözüldü✓ Cougar aqua 240 Intel 12400f ile uyumlu mu ?

Çok teşekkürler, sanırım 1700 kit bulmam lazım ya da başka sıvı soğutmalara yöneleceğim.
  5. K

Çözüldü✓ 12400f için sıvı soğutma önerisi

Maalesef alacağım arkadaş illaki sıvı soğutma diyor. 1667841086 h100x mi ? 1900 lira sanırım
  6. K

Çözüldü✓ Cougar aqua 240 Intel 12400f ile uyumlu mu ?

Cougar aqua 240 lga 1700 olarak gözükmüyor , sizce 12400f ile uyumlu mudur??
  7. K

Çözüldü✓ 12400f için sıvı soğutma önerisi

12400f işlemcim için sıvı soğutucu arıyorum. Acil gerekli
  8. K

600 liraya ses tekerli klavye önerisi

Yeni sistem aldım ama klavye ve mouse eksiğim var. Klavye için 600 lira bütçem var. Numpad ve ses tekerli, ses tekeri olmasa bile ses için ayrı tuşları olan klavye istiyorum. Önerilerinizii bekliyorum.
  9. K

Kule tipi sıvı soğutucular nasıl oluyor ve normal sıvı soğutmadan farkı ne

Fanın ses seviyesi kaç dB ? Ses seviyesi seni rahatsız ediyor mu ?
  10. K

Çözüldü✓ Hazır sistemdeki kasa hakkında ?!?!?

Teşekkürler, Kasa çin malıymış bulabildiğim tek bilgi bu ama dediğinizi dikkate alacağım. 1666401374 Sistem fiyatı sizce uygun mu, anakart veya işlemci değişimi yapmalı mıyım ?
  11. K

Çözüldü✓ Hazır sistemdeki kasa hakkında ?!?!?

https://www.gamegaraj.com/urun/silver-5t12-rtx3060/ Hazır sistem nasıl sizce ? Kasayı daha önce görmedim araştırma yaptım hiçbir şey bulamadım, sizce sorun çıkarır mı yoksa akım korumalı prizle belirli bir süre idare eder mi ?
  12. K

Çözüldü✓ Rtx 3060 Sistem toplayacağım, sizce nasıl ?

Teşekkürler, işlemci için ram desteği olayını göz ardı etmiştim. 12. nesil işlemci olsaydı eğer sorun yaratmazdı sanırım.
  13. K

Yani Rtx 3060 veya 3060ti lı Intel i5 12400f kafasında bi hazır sistem bulursam onu alıp daha sonra ilerleyen zamanlarda anakart/ ram değişimi yapmam daha mantıklı olur diyorsun. Anladım, teşekkürler. 1666307105 MHz değerinin büyük farklar yaratması için kaç MHz ram gerekli olur ? 3200 MHz hep...
  14. K

Hep giriş seviyesi 2 ram slotlu 3200 MHz anakartlar oluyor ve asla özelleştirme yapmaya izin verilmiyor, bu yüzden kendim pasif soğutuculu 4600 mhzli 4 ram slotlu anakart ve yanına 3600 mhzli ram tercih ettim. Hata yaptığımı düşünmeye başladım bile şimdiden bakalım konu nereye gidecek...
  15. K

Evet Nvidia olması önceliğim, bunu belirtmeyi unutmuşum.
Top Bottom