KingOfcameL isimli üyenin son içerikleri

1. KingOfcameL

İnternet cafe için uzun ömürlü f/p mouse hangisi sizce?

ilgimi çekti özellikleri ve fiyatı almak için çok mantıklı duruyor deneme amaçlı hemen alıyorum :) teşekkürler
  2. KingOfcameL

bu attığın mouse 890tl ben max 500-600tl bandında bakıyorum çünkü dediğim gibi steelseries gibi mouse bile 1 yıl dayanmadı :)
  3. KingOfcameL

Merhaba normalde masalarda Steelseries Rival 310 Ergonomic Gaming Mouse var yalnız çocuklar biraz hor kullanıyor özellike lolcüler 1 senede 2 tane mouse bozdular , sağ ve sol tuşları değişim yapan yerde bulamadım buralarda ve yerine aynı mouseden koymak istemiyorum çünkü çok pahalı 1000tl...
  4. KingOfcameL

walkway ayakkabı nasıl alınır mı?

evet bilerek o sekilde açtım başka kullanıcılarda deneyimlerini paylaşabilir. Ayrıca bu soruyu sorarak googlede aratınca eskiden bir bilgi çıkmıyordu artık en azından almak isteyenler bu başlık altında fikir sahibi olabilir. Herşeyin fiyatını ucurmayı biliyorlar ama karşılığında aldığın şey...
  5. KingOfcameL

walkway ayakkabı nasıl alınır mı?

Bu konuda almadan önce ayakkabı markası ile ilgili kullanıcı yorumları aradım pek bulamadım ve 2 ay önce bir ayakkabısını aldım. 2 ay içinde ayakkabı olur olmadık yerlerden patladı yıllardır hiç bu kadar kalitesiz bir ayakkabı kullanmadım benim gibi marka hakkında fikri olmayanlara fikir olsun...
  6. KingOfcameL

256 gb flash bellek 133tl ?

evet ürünler iptal edildi arkadaşlar 2 tane almıştım alınan flash bellek başına 100tl toplamda 200tl kupon hediye ederek telafi etmek istediler. Yerine flash bellek istedim aradaki fiyat farkı çok olduğu için bu şekilde çözüm sundular sorun barkot hatasıymış
  7. KingOfcameL

bekliyorum bende eger satıcı gondermezse hepsiburadanın kendisinin göndermesini talep edeceğim. İptal ederse şikayette bulunacağim.
  8. KingOfcameL

Çözüldü✓ Ramlerim şuan kac mhzde çalışıyor?

2. resimde yazıyor işte 2133mhz de çalışıyor
  9. KingOfcameL

Kocaman kurumsal bir şirket hepsiburada eğer hataysa bu , böyle amatörce hatalar sorunlar kabul edilemez. Madem hata yanlış var tolere edip telafi etmesi gerekir şirketin büyüklüğünün yanında 5-10 flash bellek imajından daha mı değerli ki onlar için para bile değil bu.
  10. KingOfcameL

🔥İndirim Nays ile Kioxia Exceria G2 1 TB SSD 931₺

arkadaşlar tık hızı kuponlar hergün saat 18:00 da veriliyor uygulamadan girerek aktifleştiriyorsunuz ana sayfada üstte çıkıyor
  11. KingOfcameL

bakalım sonucu buradan paylaşırım sizlerle
  12. KingOfcameL

az önce müşteri hizmetlerini tekrar aradım o tarihe kadar kargoya verilecektir dedi , peki dedim eğer verilmezse? cevap olarak iptal edilebilir dedi hayır ben iptal edilmesini istemiyorum ürünün fiyatı artmış başka satıcıdan ürünün temin edilmesini istiyorum dedim cevap olarak tabi efendim...
  13. KingOfcameL

evet bitmiş bakalım aldıklarımız gelecek mi bizimde :D 1678023629 sistemsel hata olmuyor çünkü elle giriliyor bunlar hata mağaza stok bilgisini yanlış veriyor yada hepsiburada fiyatı yanlış giriyor 1678023669 beyler mağaza adına tıklayınca mağaza kökten kapanmış görünüyor :D
  14. KingOfcameL

evet en kötü öyle olur bir kere bana yanlış hdd yolladı bir satıcı başka satıcıdan 700tl daha pahalıya vardı aradaki fiyat farkını hediye çeki olarak satıcıdan kesip verdiler öyle aldım
  15. KingOfcameL

evet heralde fazla yüklendik :D
Top Bottom