kiralgeliyo isimli üyenin son içerikleri

1. kiralgeliyo

500 TL Kulak içi Bluetooth'lu Kulaklık Önerisi

Aklımdaki ürünler bunlar. Bunlardan hangisini seçmeliyim? https://www.trendyol.com/qcy/t13-anc-4-mikrofon-bluetooth-5-3-kablosuz-kulaklik-siyah-aktif-gurultu-engelleyici-p-691951283?boutiqueId=623361&merchantId=968...
  2. kiralgeliyo

600-700TL civarı klavye önerisi

Blue Switch istemiyorum aşırı ses yüzünden. Tok sesli ya da Blue'dan daha sessiz tercih olacak şekilde rengi fark etmeksizin önerebilir misiniz?
  3. kiralgeliyo

Kulaklıktan ses gelmiyor

Kasanın girişine de anakarttaki girişlere de taktım ama monitör hoparlöründen geliyor ses. Nasıl çözerim bu durumu?
  4. kiralgeliyo

400 TL Kulaklık Önerisi

hocam bende bulamadım zaten bu fiyat düzeyinde o yüzden fikir almak istedim teşekkür ettim.
  5. kiralgeliyo

400 TL Kulaklık Önerisi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-sharkoon-rush-er3-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,335777913.html Bunu düşünmüştüm ama 400 TL'ye kadar önerebileceğiniz başka kulaklık var mı oyun ve müzik için?
  6. kiralgeliyo

Telefon Kulaklığımı PC'de Nasıl Kullanabilirim

Hangi ayarları yapmam lazım
  7. kiralgeliyo

Ryzen 5600G için anakart önerisi verir misiniz

gigabyte ya da asus b450m modellerinden alabilirsin.
  8. kiralgeliyo

Telefon Kulaklığımı PC'de Nasıl Kullanabilirim

Arkadaşlar bende Apple'ın şu kablolu kulaklıklarından var jak girişli olanından. Kulaklıktan memnunum ama bilgisayar için ayrı olarak kulaklık ya da mikrofon icin yeterli param yok. Nasıl bu kulaklığı hem mikrofon hem kulaklık için kullanırım? Normal kasanın AUX girişine takıyorum öndeki ses...
  9. kiralgeliyo

görev yöneticisi ve bir çok şey açılmıyor

Peki önerdiğiniz bir site var mı
  10. kiralgeliyo

hocam format attıktan sonrayı bahsetmiyorum şuan Windows etkinleştirsem oem key alıp anakarta gömülür mü format attıktan sonra Windows yüklemeden gelir mi
  11. kiralgeliyo

Hocam format nasıl atıcam? bu arada kullandığım Windows şuan etkinleştirilmemiş internetten oem key alsam format atınca Windows yüklemek zorunda kalınmıyor diye hatırlıyorum yardımcı olabilir misiniz bu konuda
  12. kiralgeliyo

Format atmayı bilmiyorum Windows nasıl geri yüklerim bilmiyorum artı olarak bir sürü program yükledim
  13. kiralgeliyo

Eğer amatör bir İnternet kullanıcısıysanız mutlaka yazımı okuyun.

yeni konu açtık cevap alamadık eski konulara bakıp çözmeye çalışıyorum sorunumu 😔
  14. kiralgeliyo

daha pc 2 günlük napıcam bilmiyorum format da atmak istemiyorum yardım edin😔😔
  15. kiralgeliyo

Eğer amatör bir İnternet kullanıcısıysanız mutlaka yazımı okuyun.

reis yaptık bi hata nasıl çözücem ya
Top Bottom