Neler Yeni

görev yöneticisi ve bir çok şey açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Batuhan Bilici
merhaba arkadaşlar dün bilgisiyarıma gta 5 türke yama yükledim gayet sorunsuz kullandım yamayı o esnada görev yöneticisi açılabiliyordu lakin bilgisiyarı kapatıp açtım şuanda gta 5 açılmıyor görev yöneticisi açılmıyor ve şöyle bi hata ile karşılaşıyorum windows belirtilen aygıta , yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir
3123123123.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar bu arada malwarebytes yükleyip virus taraması yapıcaktım lakin indirilenler malwarebytes setupuna tıkladıgımda açılmıyor

Son düzenleme:

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
klasik bir cevap olacak ama sanırım format atmanız gerekiyor...

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
merhaba arkadaşlar dün bilgisiyarıma gta 5 türke yama yükledim gayet sorunsuz kullandım yamayı o esnada görev yöneticisi açılabiliyordu lakin bilgisiyarı kapatıp açtım şuanda gta 5 açılmıyor görev yöneticisi açılmıyor ve şöyle bi hata ile karşılaşıyorum windows belirtilen aygıta , yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir
Alıntıyı görüntüle

arkadaşlar bu arada malwarebytes yükleyip virus taraması yapıcaktım lakin indirilenler malwarebytes setupuna tıkladıgımda açılmıyor
nerden indirdin yamayı

NXdest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Çözüm bulabildin mi nasıl halletin

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Alıntıyı görüntüle

geçmiş tecrübelerime dayanarak keylogger yemişin kardeşim

Sergeant Cross

80+ Bronze
Bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Virüs System32'de bazı dosyaları değiştirmiş olabilir. Format atın.

daha pc 2 günlük napıcam bilmiyorum format da atmak istemiyorum yardım edin😔😔
Niye format atmak istemiyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
kiralice geliyo
Bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Virüs System32'de bazı dosyaları değiştirmiş olabilir. Format atın.

Niye format atmak istemiyorsunuz?
Format atmayı bilmiyorum Windows nasıl geri yüklerim bilmiyorum artı olarak bir sürü program yükledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
kiralice geliyo

Ayrıca format atarken bütün diskleri biçimlendirin. Biçimlendirmezseniz virüs hala çalışacaktır.
Hocam format nasıl atıcam? bu arada kullandığım Windows şuan etkinleştirilmemiş internetten oem key alsam format atınca Windows yüklemek zorunda kalınmıyor diye hatırlıyorum yardımcı olabilir misiniz bu konuda

Sergeant Cross

80+ Bronze
Hocam format nasıl atıcam? bu arada kullandığım Windows şuan etkinleştirilmemiş internetten oem key alsam format atınca Windows yüklemek zorunda kalınmıyor diye hatırlıyorum yardımcı olabilir misiniz bu konuda
Format attıktan sonra windows etkinleştirmek için bunu uygulayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,888
Üyeler
143,038
Son üye
oguzhan123567
Top Bottom