Kiritsugu isimli üyenin son içerikleri

1. K

hızlı şarjlı powerbank önerisi

hızlı şarj destekleyen yüksek kapasiteli powerbank arıyorum bütçe değişken eğer hak ediyosa veririm dert değil mümkünse kablosuz şarj desteğide olsun aradım ama istediğim gibi bişey bulamadım şuan bende Samsung EB-U3300X 10000 mAh var. çok memnunum aslında kablosuz şarjıda 15w kablolu 25w gayet...
  2. K

Robot süpürge için öneri

Arkadaşlar merhaba, Robot süpürge alıcam bikaç marka baktım ama çok kararsız kaldım. Bütçe sorunu yok bi kere alıcam iyisini alayım. Boşaltma istasyonu olmasın ev ufak gerek yok. Roborock ve philips baktım onlar biraz aklıma yattı. Bide fakir nasıl bilen varsa yazabilirmi.
  3. K

Araba için öneri bütçe 1.200.000

Sedan düşünmüyorum ama öneri için teşekkürler
  4. K

Yaris ve yaris cross çok küçük geldi Ve suv tarzı bişey bakıyorum corolla pek uymuyo isteklerime
  5. K

Arkadaşlar selamlar. 1.200.000 civarına araba bakıyorum. 0 almak öncelikte bulduğum bir kaç model var motorlar az çok aynı olsada hangisini alacağımdan emin olamadım. Benzinli kullanılacak lpg takılmayacak. Vw t-roc ikinci elde var ama güçlü ve az yakıyor. Vw t-cross Hyundai bayon 1.0 Kia xceed...
  6. K

oyunlarda dlss seçeneği görünmüyor

3060 ekran kartımın olduğu bi laptopum var ama oyunlarda dlss seçeneği görünmüyor arkadaşıma sordum onda 2060 var ama o dlss seçeneğini görüyor ve kullanabiliyor bende seçenek olarak hiç çıkmıyor ama rtx seçeneği görünüyor farklı oyunlarda denedim hepsinde sonuç aynı ne yapmam gerekiyor...
  7. K

55 ekran televizyon önerisi

ben vestel 55q9900 aldım gerçekten harika bir televizyon öneririm ses muazzam ekran kalitesi vs çok memnunum lgnin ekranı kullanılmış jbl hoparlör
  8. K

yanlış yazmışım kusura bakmayın 1686334927 biraz baktım panelde lg miş sanırım gayet iyi bi televizyona benziyor
  9. K

güzel bir televizyona benziyor bildiğiniz kronik bir sıkıntısı varmı
  10. K

öneri için teşekkürler ama fiyat benim bütçemin çok üstünde 120hz şuanda aramadığım bir özellik
  11. K

55 ekran bi televizyon almak istiyorum mibox olduğu için kendi androidini kullanmicam 10k civarında bi bütçem var yukarı aşağı oynayabilir biraz derdim 4k güzel bi ekran ışıklar falan iyi olsun ve servis konusunda sıkıntı çekmek istemiyorum android kısmında başarılı olmasına gerek yok bilen...
  12. K

Televizyon marka önerisi

Duyduğum kadarıyla toshibanın servisine vestel bakıyormuş
  13. K

Televizyon marka önerisi

Tcl iyi diyen bi arkadaş vardı yurtdışında çok popüler ama trde yeni olduğu için fiyatları düşük demişti bi fikrin varmı
  14. K

Televizyon marka önerisi

Önerebileceğiniz bir vestel modeli varmı 1686150037 Aynı markanın görünüşte aynı olup çok uçuk fiyatı olan versiyonları var aradaki fiyat farkı neyden ötürü olabilir
  15. K

Televizyon marka önerisi

Bende mibox4k var televizyon eski ufak ve renkleri iyice kötüleşiyor yeni 50 ekran civarında Bi televizyon bakıyorum. Onvo toshiba gibi markalar bazen uygun fiyatla biyerlerde çıkıyor. benim için televizyon akıllı olmasa da olur mibox takacağım için yani yazılım yada akıllı sistem konusunda...
Top Bottom