KizilOyuncuTRT isimli üyenin son içerikleri

1. K

Vodafone Ev İnterneti İyi Mi ?

taahütlüsünü sona birak yada 1598116407 modem olarak birçok modem yetmeyebilir duvar asmalı olanlar daha iyi sanırsam 1598116866 84,90 TL Fiber 35 Hız 35 Mbps'e kadar Download 3 Mbps'e kadar Upload Hızı bence fazla pahalı 50 TL veriyom 25 dowland 5 upload a
  2. K

ben 4 sene önce 50 e almıstım hala 50 ye kukkanıyorum bence deyer öbür bilinmedik internetlere göre ama sana kalmıs
  3. K

ben 4 yıldır kullanıyom fiber mutiş sadece musteri hizmetlerine su sıralar sıkıntılı ttnetten geçtim 25 mbs almıstım 23 22 e düştü sadece
  4. K

Kullanmaya çalıştığınız ödeme yöntemi ile ilgili bir sorun var/netflix

Bilmem biraz bekle modem res at falan sonra tekrar dene
  5. K

Kullanmaya çalıştığınız ödeme yöntemi ile ilgili bir sorun var/netflix

bendede olmustu o netflix vpn kullananlar için bir güvenlik önlemi
  6. K

Eski HDD yeni alacağım sisteme olurmu

eski ise sadece hızıyavaşlar
  7. K

hangi oyunları oynuyorsunuz?

Oyun oynuyormuş gibi görünüp boşa bilgisayara bakıyorum
  8. K

Siber İstihbarata Giriş

Daha ABD gibi olmadıysak bizi koruyan biri vardır...
  9. K

Yardım Rtx 2060 50 derece olması normal mi?

yaz ayında 50 derece baya bi iyi
  10. K

5.000 TL Bilgisayar Önerisi

Önerim işlemcinin çekirdek sayısına ve ramin 16 gb aşşası olmamasına dikkat etAdobe cs 6 2012 den kalma 8 gb kullandmıştı bende bi ara, yeni fotoshop uygulamalarında sıkıntı yaşayabilirsin yayıncılıktada bunlar önemlidir ama yayın için ideal bir ekran kartına ihtiyacın olabilir
  11. K

yayın için kaç core kaç thread lazım?

2 core 4 thread ile csgo gibi yayınlar yapmıştım 1595865083 4 GB ram vardı
  12. K

Sağlamİndirden Sakın İndirmeyin

14 Yaşındayım Sniper elit 4 ü satın aldım ets 2 yi satın aldım bir çok oyunuda oynadım torrent de asla kullanmadım 12 yaşında bir pc vardı eskiden elimde onda keşfettim hala kullanıyrum
  13. K

Kızların olduğu ortamda duramama ?

İmamhatip okudum asosyaliz bide istemsizce uzaklaşıyorum :D
  14. K

Sağlamİndirden Sakın İndirmeyin

Ömrüm boyunca Steam'e 30 tlden fazla harcamadım Favori indirme yerlerim Gezginler yada Saglamindir.net örnek olarak bi oyun gider sitesinde ücretsiz olsa yinede buralardan indiririm hiç bir sıkıntı yaşamadım saglamindirde tabi korsan oldugundan sıkıntı olabilir ama saglamindir diğer...
  15. K

OEM RX 460 2GB ekran vs 750 ti

O siteler yalan olabilir ama bir gerçek var 2014 den kalma bir ekrankartının ömrü en fazla 2024 2025 e kadar o yüzden rx460 öneriyorum
Top Bottom