KLeighT isimli üyenin son içerikleri

1. K

Laptop antimalware services executable sorunu

Ben nedenini merak etmiştim neden bu sekilde kullanim oluyor arkada tarama işlemi mi yapıyor ben kullanmadığım sıralarda
  2. K

Laptop antimalware services executable sorunu

Merhabalar öncelikle, Laptop u kullandığım zaman herhangi bir MsMpEng.exe(Antimalware Services Executable) kullanımı olmuyor en azından ciddi bir kullanım olmuyor. Ancak bilgisayarı kullanmaya ara verdiğim zaman (yani açık şekilde bıraktığım zaman)10 dk sonra bu Antimalware Services Executable...
  3. K

Asus tuf a15 rtx 4060

Hocam vallaha çok sağolun ya 1702110000 Ya dediğiniz gibi biraz ağır bi cihaz ve açıkçası onun da işlemci sıcaklığı fazla sanırsam çok teşekkür ederim
  4. K

Asus tuf a15 rtx 4060

Hocam asus un sıcaklık değerlerinin fazla olmasının nedeni fanlarin dusuk hızda çalışması olabilir mi yoksa fanlar hızlı olsa bile işlemci sıcak mı 1702108395 Performanstan yana kuşkum yok ancak sıcaklık beni biraz geriyor
  5. K

Asus tuf a15 rtx 4060

Evet nitro 16 modeli çok güzel normalde onu alacaktım zaten ama internette bulamıyorum istediğim özelliklere sahip uygun fiyatlisini yardımcı olabilir misin
  6. K

Asus tuf a15 rtx 4060

Merhabalar Bilgisayar mühendisliği okuyorum hem yazılım işlerini görmek için hem de oyun oynamak icin laptop alacağım. Uzun araştırmalar sonucu asus tuf a15 e karar verdim yaklasik olarak 35k fiyatı. Ekran kalitesi ve bataryası diğer markalara nazaran daha iyi. Sormak istedigim şey bu modelin...
  7. K

Laptop almak istiyorum ancak kararsızım.

Tesekkur ederim yardımlarınız için. Birçok marka arasında sıkışıp kaldım Hp victus Acer nitro serisi Lenovo loq serisi Asusun tuf serisi Ne yapsam bilmiyorum
  8. K

Anladim haklısınız. Hp victus serisinin f/p olduğunu cok fazla duydum sizce aldiginiza değdi mi hangi özellikleri iyi hangi özellikleri kötü? Bunları söylerseniz sevinirim
  9. K

Bütçe sorun değil ama bu özelliklerde en uygun fiyatlı laptop u istiyorum 1701164780 Ve kendi fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz şu ekran kartı ile şu işlemci daha iyi olur gibisinden
  10. K

Öncelikle merhabalar Uygun fiyatlı laptop almak istiyorum ve ilk olarak ekran kartları arasında kararsızlık içindeyim 3070ti performanslı bi ekran kartı ancak dlss 3 olmaması beni 4060 ile arasında bırakıyor Ve ikinci olarak kaliteli kasa ve kaliteli ekran istiyorum hp sanırım bu konularda eksi...
  11. K

Rx 5500 xt ve r5 3600 için 500 watt 80+ fsp psu

Çok teşekkürler
  12. K

Ama hazir sistem oldugu için ve değiştirme seçeneği olmadığı için bunu aldım artık ileride sorun yaratır mı
  13. K

Şuan sitede sıkıntı var galiba birkaç dk sonra girmeyi denerseniz
  14. K

https://www.gaming.gen.tr/urun/29445/mantis-5500xt-amd-ryzen-5-3600-asus-dual-rx-5500-xt-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  15. K

Ben bi hazır sistem aldim gaming gen sitesinden. Rx 5500 xt r5 3600 için 500watt 80 plus fsp marka psu yeterli midir ? Sorun yaşar mıyım ilerde
Top Bottom