Neler Yeni

Laptop almak istiyorum ancak kararsızım.

KLeighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Eski
Bütçe
35000
Öncelikle merhabalar
Uygun fiyatlı laptop almak istiyorum ve ilk olarak ekran kartları arasında kararsızlık içindeyim 3070ti performanslı bi ekran kartı ancak dlss 3 olmaması beni 4060 ile arasında bırakıyor
Ve ikinci olarak kaliteli kasa ve kaliteli ekran istiyorum hp sanırım bu konularda eksi sayılabilir. Bir de son olarak batarya performansının iyi olmasını istiyorum genel olarak gaming laptoplarda 2-3 saat dayanıyor bu bütün laptoplarda da böyle midir?

Bunları göz önünde bulundurdugumuzda önerebileceğiniz laptopları söylerseniz sevinirim

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
ya isteklerini değiştir ya bütçeni

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

KLeighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Eski
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe sorun değil ama bu özelliklerde en uygun fiyatlı laptop u istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve kendi fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz şu ekran kartı ile şu işlemci daha iyi olur gibisinden

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Öncelikle merhabalar
Uygun fiyatlı laptop almak istiyorum ve ilk olarak ekran kartları arasında kararsızlık içindeyim 3070ti performanslı bi ekran kartı ancak dlss 3 olmaması beni 4060 ile arasında bırakıyor
Ve ikinci olarak kaliteli kasa ve kaliteli ekran istiyorum hp sanırım bu konularda eksi sayılabilir. Bir de son olarak batarya performansının iyi olmasını istiyorum genel olarak gaming laptoplarda 2-3 saat dayanıyor bu bütün laptoplarda da böyle midir?

Bunları göz önünde bulundurdugumuzda önerebileceğiniz laptopları söylerseniz sevinirim

Hp victus RTX 4060 ve Ryzen 7 7840Hs modeli kullanıyorum sorunuz varsa alayım. Kaliteli kasa demeniz zaten sizi mecburi olarak Asus ROG Strix - veya MSI en tepe modellerine falan atıyor onlarda asla uygun fiyatlı olmaz. Kendiniz ile çelişmedir. He ama HP Victus, Acer Nitro, Asus TUF modelleri daha uygun olup dandik kasalı mı ? Hayır tabii ki, plastik kasa olunca aklınıza sıradan dandik plastik gelmesin, plastik kasalarda gayet kaliteli hissiyatlı.

KLeighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Eski
Anladim haklısınız. Hp victus serisinin f/p olduğunu cok fazla duydum sizce aldiginiza değdi mi hangi özellikleri iyi hangi özellikleri kötü? Bunları söylerseniz sevinirim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Anladim haklısınız. Hp victus serisinin f/p olduğunu cok fazla duydum sizce aldiginiza değdi mi hangi özellikleri iyi hangi özellikleri kötü? Bunları söylerseniz sevinirim

Şöyleki fiyat performans açısından piyasadaki en iyisi benim düşüncem. Ekstra kampanya olmadıkça zaten monster ve casper ın taiwan dan gelen kalitesiz modellerinden hemen sonra gelen en uygun fiyatlı model. Ben kasa kalitesini beğendim genel olarak sağlam hissettiriyor bende R7 7840HS RTX 4060 32GB RAM 1TB modeli bulunuyor. Kötü yanları ekstra m.2 yuvası yok yani victus alırken 1TB model almak en sağlıklısı, ekran olarak çoğu kişinin eleştirisi vardır tabii, en uygun fiyatlı modellerden biri olarak karşılaştırmak için elimde eski kasalı sistemdeki AOC 24G2U 75Hz IPS monitörüm vardı, bu monitörün renk kalitesi değerleri vs. daha iyi laptop ekranından ama çok ciddi bir farkta yoktu yani monitör 1 tık daha iyi gibi bir şey. Soğutma konusunda şaşırtıcı derecede iyi yani masaüstü sistemimden daha serin çalışıyor.

Genel olarak başarılı bir model victus (16.1 inç olan model tabii ki).

KLeighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Eski
Tesekkur ederim yardımlarınız için.

Birçok marka arasında sıkışıp kaldım
Hp victus
Acer nitro serisi
Lenovo loq serisi
Asusun tuf serisi

Ne yapsam bilmiyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tesekkur ederim yardımlarınız için.

Birçok marka arasında sıkışıp kaldım
Hp victus
Acer nitro serisi
Lenovo loq serisi
Asusun tuf serisi

Ne yapsam bilmiyorum

Lenovo loq modelleride güzeldir ama fiyat farkı çok olur diğer modellere göre (çok iyi kampanyada değil ise). Öbür türlü soğutmasıyla 16 inç daha büyük ekranıyla vs. victus daha iyi.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Bütçe sorun değil ama bu özelliklerde en uygun fiyatlı laptop u istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve kendi fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz şu ekran kartı ile şu işlemci daha iyi olur gibisinden
kral mesaja yanıt vermezsen burda bildirim gelmiyor

areyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Pekmez
kral bende almak istiyorum laptop ya ama bende çok karasız kaldım kime sorsam farklı bir model söylüyor hp victus lar uygun fiyatlı gibi geliyor ama ekran kartlarını watt değerlerimi düşük bilmiyorum lütfen bi kişi güzel bi laptop önersin ya

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
kral bende almak istiyorum laptop ya ama bende çok karasız kaldım kime sorsam farklı bir model söylüyor hp victus lar uygun fiyatlı gibi geliyor ama ekran kartlarını watt değerlerimi düşük bilmiyorum lütfen bi kişi güzel bi laptop önersin ya

Victus 16 ların hepsi 120W ekran kartlı buda 4070 dahil ona kadar tüm kartlara yeterli tam performans için. Soğutmasıda iyi.

areyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Pekmez
Victus 16 ların hepsi 120W ekran kartlı buda 4070 dahil ona kadar tüm kartlara yeterli tam performans için. Soğutmasıda iyi.
sizce bu model mi

yoksa

bu odel mi

bu da fakat ram 16 olduğu için tercih etmedim uzun vadeli için

HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT i7-13700H 16GB 1TB RTX4070 8GB 16.1 inç 144Hz FHD Freedos Gaming Laptop​

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
sizce bu model mi

yoksa

bu odel mi

bu da fakat ram 16 olduğu için tercih etmedim uzun vadeli için

HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT i7-13700H 16GB 1TB RTX4070 8GB 16.1 inç 144Hz FHD Freedos Gaming Laptop​

50K ya kadar çıkıyorsanız MSI dakinden daha iyi işlemcili bu var yine 32GB RAM:

Top Bottom