KOFTE14 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Lenovo loq serisi almalı mıyım

Lenovo loq serisi bir bilgisayar almayı düşünüyorum ancak bu seriyi yeni keşfettim almayı planladığım laptop https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-loq-12-nesil-core-i5-12450h-rtx4050-6gb-8gb-512gb-ssd-15-6-w11.html#urun-ozellikleri Araştırdım biraz kendini sınırlama gibi bi sorunu vamış sizin...
  2. K

Sonradan gelen darboğaz

Darboğazı engellemek için işlemciyimi ekrankartınımı iyileştirmem gerekiyor işlemcim o kadar olmasa darboğaz hesaplama sitelerinde ekran kartını bi üst modeline çıkarttığım zaman sorun çözülüyor ama bence sorun işlemcide
  3. K

Sonradan gelen darboğaz

Bilgisayarımın özellikleri i3 10100f rx 6600 eskiden bilgisayarımda darboğaz yoktu ama bu aralar darboğaz olmaya başladı aynı oyun aynı ayarlar ve darboğaz var nasıl bunu önleyebilirim veya yanlış bi ayardamı kullanıyorum
  4. K

Hdd nin aniden gitmesi

Oyun oynarken (oyun hdd de) oyun aniden kapaniyor baktigim zaman hdd okunmuyor sadece ssd gozukuyor sokup taktigimda duzeliyor sorun hdd demi kablodami veya bi ayar mi yapmam gerekiyor
  5. K

Arduino leonardo uç tipi

Arduino leonardo aldım mavi kablosu çok kısa aynı uç tipine benzer bi şarj aleti var ayni mi test edersem telefon kablosu takmayı arduinoya ne olabilir veya bilgisayara
  6. K

Steam hesabım çalındı

Steam hesabım çalındı girdiğimde adım değişmiş ve tüm arkadaşlarım silinmişti önce steamın bağlı olduğu e postanın şifresini sonra steamın şifresini degiştirdim bilgisayardan girmeye çalışınca kod istedi kod mobil steam uygulamasına gelicekti ama bildirimler bölümünde"Bildirimler yüklenemedi...
  7. K

7200 rpm 2.el hdd alınır mı

Onu nasil yapicam uygulama site vb. seyler var mi
  8. K

7200 rpm 2.el hdd alınır mı

Letgo üzerinden 7200 rpm 2.el hdd almayı düşünüyorum Seagate Barracuda 2tb hdd 3.5 %100 sağlık diyor ordaki 3.5 nedir ve 2.el hdd alınır mı? kontrolü nasıl olmalıdır neylere bakılmalırdır yardım ederseniz sevinirim
  9. K

Bilgisayarıma format attim ve 11 den 10 proya gectim ethernet calismiyor

Windows 11 kullaniyordum bi zaman sonra bazi arizalar sebebiyle windows 10 pro kurdum ethernete baglanamiyorum Intel(R) Ethernet Connector (14) I219-V ag bagdastiricilarinda bu olmadigini soyluyor bunu nasil indirebilirim veya bu hatayi nasil cozebilirim
  10. K

Ethernet çalısmıyo formattan sonra

Kablo ile bağladim fakat gormuyor formattan once goruyordu ayrica ag bagdastiricilarindada gozukmuyor
  11. K

Ethernet çalısmıyo formattan sonra

Bilgisayarim format attim windows 11 di 10 pro yaptim etherneti gormuyo nasil yapabilirim yardim edebilirmisiniz
Top Bottom