koray1234 isimli üyenin son içerikleri

1. koray1234

Bilek güresı yaptıktan sonra Bicepsim yırtıldı.

Bi cılgınlık yapıp bu dediğin yapıcam ben bunu nasıl düsünemedim ! 1710455026 Zevk icin yaptıgım bisey cok kez yapmıstım güclu birine denk geldim :D benden 5 yas buyuk biriyle yapmamak lazim 1710455045 Tesekurler
  2. koray1234

Ne yapmaya çalışıyor anlamadım?

Ayrıl ondan sana hayır gelmez
  3. koray1234

Bilek güresı yaptıktan sonra Bicepsim yırtıldı.

Bilek güreşi yaptıktan bir gün sonra koluma açarken çok acıyodu 2 hafta geçti artık cok az acıyor ve bicepsim yırtık yerinde uzun bi çukur oldu kendi kendine düzelir mi acaba ?
  4. koray1234

Valorant psikolojimi bozdu

Sorun valorant değil öncelikle sorun sensin piskolojin bozulmuş bence bi piskolağa git oyun eğlenmek için oynanır kazanmak için değil (e sporcu değilsen) ben fitnes yapıyom cok iyi geliyo bence onu bi dene
  5. koray1234

İnternet kafedeki bilgisayar hariç neden bütün pc'ler input lag yapıyor

internet kafedeki mouse dp yayıyla senin mouse nin dp aynı mı ?
  6. koray1234

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

Dlss 4.0 rtx 4000 serisine gelmeyince ndivyacılar olur gibi
  7. koray1234

Oyun oynarken görüntü gidiyor

Oyun oynarken bazen 10 dk sonra bazen 2 saat sonra ekran gidiyor sonra reset tuşuna bastığım da 1 uzun 3 kısa bip sesi geliyo açılmıyo açma tusuna basılı tutup kapatınca açılıyo o ses cıkmadan bütün sistemi stres testi yaptım sıcaklıklar normal 1 saat yaptım kapandı
  8. koray1234

oyunlarda drop ve doku yüklenme sorunu

bende ekran kartından süpeleniyom fakat arkadaşımın 1660 superini getirip taktım bu ekran kartı sağlamdı onda da oldu onun ramlari taktım gene devam ediyodu ben anlamadım bu işi :D ssd sini de taktım bu arada ama valorant taki drop gitti baya onu takınca
  9. koray1234

OYUNLARDA GEÇ DOKU YÜKLENMESİ

aynı sorun bende de var
  10. koray1234

oyunlarda drop ve doku yüklenme sorunu

sistemim ryzen 5 3600 rx580 8gb 16gb ram 500gb m2 ssd var forza horizon 4 de girdim arabının tekerlekleri yüklenmedi valoranta dokular yükleniyo ama biraz geç oluyo sorunu anlamak için ekran kartını değiştridim rami değiştirdim ssd diyi değiştirdim aynı sorun gene var işlemcim bozuk olabilir mi ?
  11. koray1234

rx580 8gb overclok sorunu

arkadaşlar elimdeki rx 580 8gb ekran kartını o.c yaptım stock halinden daha az fps verdi bu nasıl olabiliyo stok ayarlarda 1360mhz olan gbuyu 1410mhz çektim hiç bi donma kasma olmadı ama gta 5 benchmark yaptım stok olan 2fps daha fazla aldı
  12. koray1234

mavi ekran sorunu yardım edebilirmisiniz

bilgisayarım 2 kere mavi ekran verdi yakın zamanda ve sebebini merak ediyorum bu işten anlayan arkadaşlar yardım edebilirmisiniz minidump dosyam bu 091322-8484-01.dmp
  13. koray1234

rx 580 8gb amd stres testi hata veriyo

güncelledim sonra tekrar yaptım bu sefer oldu sürüm bozukmuş
  14. koray1234

rx 580 8gb amd stres testi hata veriyo

artık 150 saniyede de olmuyo hiçbirinde olmuyo 1660498774 eskiden yaptığımda hata almıyodum yeni güncelemede bozulmuş olabilir evet
Top Bottom