Neler Yeni

Valorant psikolojimi bozdu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz
17k puanım. her maç oluyor neredeyse, ya dc hatası veriyor ya da birileri info vermiyor.
Ben 11 K'yım Baya Rahat Akıyor Oyun İnfolu Rahat Eğlenceli Güven Faktörüde Var Tabi İçinde Kötü Bir Güven Faktörün Varsa Normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

rankın ne cs de
Rank Kasmıyom Premier Kasıyom Şuan Premier Rank 11.274 Aşşağıdan Bu Puana Denk Gelen Rank'a Bakabilirsin

maxres2.jpg

alikorkut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Korkutali avar
Online oyunların hepsi toxic kitle dolu ya bunu kabullenerek oynicaksın yada oynamicaksın oyun dediğin zevk almak adına yapılan bir aktivite online oyun oynayan arkadaşlar zevk almak adına oynamıyor kimisi rank peşinde kimisi skin peşinde .

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,036
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Rekabetçi oyunlar oynama boşver offline oyunlar oyna her oyunda var bu olay @F4IRFL4Y de csci oda çok sinirli böyle oyunları çok oynamamak gerek

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Razo
Zaten hiç bi işim yolumda gitmiyo kafa dağıtmak için valo giriyorum trol geliyo birine laf ediyon hemen alınıp oyunu satıyo mvp atıyom - yiyom taşıyom - yiyom bi ara sinirden klavye yamulttum 144 hz monitör kırdım ayrıca şu facebook dayıları beni aşırı sinir ediyo onların yüzüne mouse kırdım oyuna girmeyeyim diyorum başka oyunlarda var cs ranked açık olmadan sarmıyo 400 tll xdd onun dışında pek güzel bi fps oyunu yok hep valoya geliyom. hee şöyle diyenlerde olabilir dışarı çık hava al diye herkes tipimle dalga geçiyo arkadaşım yok o yüzden evde kalmak en iyisi(Yaş 17 )
Biraz ağaçlara çimenlere dokun.

Zexius

80+ Bronze
Zaten hiç bi işim yolumda gitmiyo kafa dağıtmak için valo giriyorum trol geliyo birine laf ediyon hemen alınıp oyunu satıyo mvp atıyom - yiyom taşıyom - yiyom bi ara sinirden klavye yamulttum 144 hz monitör kırdım ayrıca şu facebook dayıları beni aşırı sinir ediyo onların yüzüne mouse kırdım oyuna girmeyeyim diyorum başka oyunlarda var cs ranked açık olmadan sarmıyo 400 tll xdd onun dışında pek güzel bi fps oyunu yok hep valoya geliyom. hee şöyle diyenlerde olabilir dışarı çık hava al diye herkes tipimle dalga geçiyo arkadaşım yok o yüzden evde kalmak en iyisi(Yaş 17 )
Spor salonuna git vücut yap hayatımda sporun ssini yapmamış adamdım ilk haftalarda çok zoflandım şuan ilk ayım ne psikolojim bozuluyor ne moralim moralimin bozulması bana dahada hırs yaptırıyor sporda asosyal tabiri caize hakaret algılama obez olduğun belli bende obezdim vücut geliştikçe inan bana mental olarak daha iyi hissedersin

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Apex oyna valorant çöp

GirayHan

80+ Gold
Sen bir de chivalry 2 oynamayı dene 1.5 ay sonunda ruh ve sinir hastalıklarından randevu garantili

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Furkan
LoL gel duo akarız hiç stres falan kalmaz

koray1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
koray1234
Sorun valorant değil öncelikle sorun sensin piskolojin bozulmuş bence bi piskolağa git oyun eğlenmek için oynanır kazanmak için değil (e sporcu değilsen) ben fitnes yapıyom cok iyi geliyo bence onu bi dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,712
Üyeler
141,879
Son üye
LostPlayer
Top Bottom