Neler Yeni

Valorant psikolojimi bozdu

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
pcustasi1
Zaten hiç bi işim yolumda gitmiyo kafa dağıtmak için valo giriyorum trol geliyo birine laf ediyon hemen alınıp oyunu satıyo mvp atıyom - yiyom taşıyom - yiyom bi ara sinirden klavye yamulttum 144 hz monitör kırdım ayrıca şu facebook dayıları beni aşırı sinir ediyo onların yüzüne mouse kırdım oyuna girmeyeyim diyorum başka oyunlarda var cs ranked açık olmadan sarmıyo 400 tll xdd onun dışında pek güzel bi fps oyunu yok hep valoya geliyom. hee şöyle diyenlerde olabilir dışarı çık hava al diye herkes tipimle dalga geçiyo arkadaşım yok o yüzden evde kalmak en iyisi(Yaş 17 )

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Cengiz
Zaten hiç bi işim yolumda gitmiyo kafa dağıtmak için valo giriyorum trol geliyo birine laf ediyon hemen alınıp oyunu satıyo mvp atıyom - yiyom taşıyom - yiyom bi ara sinirden klavye yamulttum 144 hz monitör kırdım ayrıca şu facebook dayıları beni aşırı sinir ediyo onların yüzüne mouse kırdım oyuna girmeyeyim diyorum başka oyunlarda var cs ranked açık olmadan sarmıyo 400 tll xdd onun dışında pek güzel bi fps oyunu yok hep valoya geliyom. hee şöyle diyenlerde olabilir dışarı çık hava al diye herkes tipimle dalga geçiyo arkadaşım yok o yüzden evde kalmak en iyisi(Yaş 17 )
Kanka Cs Parasını Çıkartıyor Ayrıca Valo Kadar Kanser Topluluk Yok

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
yabancı server gir az bişi ingilizce konuşrsun hem hem ***** veletlet gelmez

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Kanka Cs Parasını Çıkartıyor Ayrıca Valo Kadar Kanser Topluluk Yok
Bigün arkadaşlarla girdik bitane denyo geldi adam saçma ***** öldü güzelce niye böyle yaptın dedik pho oynuyodu yerlerimizi söyledi reis bizi köşeye sıkıştırdı ateş falan attı spike alıp öldü falan kral ya.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Cengiz
cs topluluğu daha kanser diye duymuştum
Valo Oynayanlar Bok Atıyor Kankam Ben Kaç Yıldır Oynuyom 1900 Saatim Var Düzenli Girmedim Bir Ara Yoksa Net 5 K Üstü Her Türden İnsan Var Kimse Kızlara Yavşamıyor Oyuna Odaklanılıyor Konuşup Eğlenebiliyon Adam Gibi Sohbetler Dönüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

csnin farkı yok her maç 4 kişi oynuyoruz
Sadace Dust 2 Giriyorsan Normal :D Gir Bakam Premier Var Mı Öyle Tipler

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
pcustasi1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Offline oyunlara yönelin.

Valo Oynayanlar Bok Atıyor Kankam Ben Kaç Yıldır Oynuyom 1900 Saatim Var Düzenli Girmedim Bir Ara Yoksa Net 5 K Üstü Her Türden İnsan Var Kimse Kızlara Yavşamıyor Oyuna Odaklanılıyor Konuşup Eğlenebiliyon Adam Gibi Sohbetler Dönüyor

rankın ne cs de

1721

80+ Bronze

17k puanım. her maç oluyor neredeyse, ya dc hatası veriyor ya da birileri info vermiyor.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
pcustasi1
Offline oyunlara yönelin.
Ekran Alıntısı.PNG

Top Bottom