koxa isimli üyenin son içerikleri

1. koxa

Yardım 70-80 TL arası mose önerir misiniz

aga bime 80 TL'ye delikli mouse geliyor markasını falan bilmiyorum ama sansını bi dene derim
  2. koxa

64 bit bilgisayarda uygulamalar 32 bit

dostum valorant falan girdiğimde fpsimde baya dalgalanma oluyor ya da en basitinden ara sıra operaya girince bile kasıyor
  3. koxa

64 bit bilgisayarda uygulamalar 32 bit

bilgisayarımda sağ tık yapıp özelliklere girdiğimde 64 bit yazıyor fakat görev yöneticisinde falan bazı uygulama ve oyunların yanında 32 bit yazıyor ve bu 32 bit yazan uygulamalarda sürekli kasmalar donmalar oluşuyor sizce sorun nedir usb'siz format atsam düzelir mi ?
  4. koxa

COİN YATIRIMI TAVSİYESİ

Merhabalar, ben coinlere deneme olarak 330tl lik bir yatırım yapmayı düşünüyorum eğer bu ufak yatırımla bir umut sezebilirsem dahasını getirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi platformdan hangi coine yatırım yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. koxa

Exitlag kullanmak Fortnite'da ban sebebi mi?

yok aga hiç bir şey olmaz zaten çoğu profesyonel oyuncu kullanıyor exit lagı bende kullanıyordum ama çok pahalı be
  6. koxa

dolby atmos ücret

dostum razer programınım activation kodunu nerden bulcam acaba ?
  7. koxa

dolby atmos ücret

yani 7.1 desteği var mı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ki ?
  8. koxa

dolby atmos ücret

arkadaşlar merhaba ben incehesap gaming gecesinden asus tuf h5 aldığımı sanıyordum fakat asus tuf h5 lite almışım işin kötü tarafı ise bu kulaklıkta ses kartı yokmuş şimdi ben dolby atmos alsam 7.1 olur mu ? ve ücreti ömür boyu için mi 42,50₺ cevaplarsanız sevinirim .
  9. koxa

GeForce Now'da Taahhüt var mı?

aga ama internete yazınca 12 ay 5 dolar diyor ondan sonra istediğin zaman iptal edebilirsin ve hesapta en az 60 dolar olması gerekiyor 12 ayın parası olarak
  10. koxa

GeForce Now'da Taahhüt var mı?

Arkadaşlar selamlar öncelikle. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geforce now indirdim ilk 1 saati bedava oynadım ve beğendim satın almaya karar verdim ama bunda taahhüt falan var mı ? ilk 3 ay ücretsiz ondan sonra her ay 4.99$ ama sanki yanında ingilizce 1 yıl falan yazıyordu bunu çevirmeye yeticek...
  11. koxa

%60 klavye önerir misiniz?

kankam bunlar %60 klavye değil ki
  12. koxa

Jbl 500bt tune gecikme değeri

aynen
  13. koxa

Jbl 500bt tune gecikme değeri

arkadaşlar jbl500bt kablo ile kullanılıyor mu bilen varmı oyunlarda bunu bt ile kullandığımda gecikme oluyor belki kablo ile kullanılır
  14. koxa

model olarak yazabilir misin aga?
  15. koxa

selamlar arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır frisby FK-G550QU kullanıyorum klavyeden gayet memnundum fakat şu sıralar bazı tuşlara basınca yazmaması gibi sorunlarla karşılaştım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine %60 klavyeleri incelemeye başladım %60 klavyelerde ise en beğendiğim model anne pro 2...
Top Bottom