kthsndl isimli üyenin son içerikleri

1. kthsndl

modemi router olarak kullanmak.

Elimde 1 adet zyxel EX3301-T0 wifi 6 destekli modemim var birde ASUS DSL-16 modemim var . aktif kullandığım modem zyxel EX3301-T0 diğer modemi'de router olarak kullanmak istiyorum youtubeden videoları izledim denedim yapamadım arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi...
  2. kthsndl

Montaj Braketi sorunu

Arkadaşlar elimde hyper R410 kule tipi soğutma var İntel İşlemci İle kullanıyordum ama bu hafta içi yeni setim gelicek anakartım AMD UYUMLU soğutucumun Amd uyumlu braketlerini bulamıyorum yedek parça tarzında satılan yada elinde olan var mı acaba yardımcı olabilir misiniz SOĞUTUCU ; Cooler...
  3. kthsndl

Harddisk bilgisayarımda görünmüyor.. ( yönet kısmıda dahil

maalesef öyle bu durum çok kişinin başına gelmiş çözenler olmuş ama nasıl çözdüğünü paylaşmamış arkadaşlar youtube kanalarında da genelde laptop ve İntel işlemci olarak bu sorun yaşanmış bir şekilde düzelteceğiz ama öyle ama böyle el elden üstünden o yüzden araştırmaya sormaya devam teşekkürler...
  4. kthsndl

değerli abim anakar kutusunun içinden 4 adet sata kablosu çıktı hepsiyle tek tek 2 bilgisayarda da denedim lakin eski bilgisayarımda tamamı çalışrken yeni sistemde hiçbirinde gösteremedim harddiski aklına şuda takılmasın eski bilgisayarımda 2 adet 2.5 hdd ve birtanede 2.5 ssd vardı bunların...
  5. kthsndl

deniyorum ama görünmüyor malesef donanım olarak hangi programı kullandıysam yada hangi komutu kullandıysam hard diskimi görmedim devamında da bios'da da aynı şekilde devam ediyor olaylar malesef
  6. kthsndl

BİOS güncellemem en son sürümdeydi kontrol ettiğimde ve tüm sürücülerim kuruluydu ama bir türlü olmadı yine ne bios'tan görebildik ne disk yönetiminden 1680074985 bilmediğin konularda boş boş yorum yapma o zaman üslubunu takın
  7. kthsndl

iyide sahte harddisk olsa diğer bilgisayarda da görmez ama demi eski bilgisayarda görüp yeni sistemde görmemesi sahte olduğu anlamına gelmez ki
  8. kthsndl

Dün bir sistem topladım Asus B550-f Gaming Amd 5900x işlemcili bir sistem topladım bu sisteme birde crucial 1Tb M2 ssd ekledim her şey çok hoş ama sistemde 2. HDD'yi gösteremedim özellikle BİLGİSAYARIM YÖNET DİSK YÖNETİMİ diyecek arkadaşlar için söylüyorum orada hard disk görünmüyor yani orada...
  9. kthsndl

Filmi Bulmama yardımcı olabilecek var mı

Videoyu erişim sağlayamıyorum şu anda o yüzden bakamıyorum yani nedir ne değildir diye
  10. kthsndl

Filmi Bulmama yardımcı olabilecek var mı

Arkadaşlar Facebook üzerinde bir tanıtım videosu gördüm film mi değil mi bilmiyorum ama bilenler varsa yardımcı olabilir mi acaba ? Filmde bir karakter bilgisayar mousunu gerçek dünyada kullanabildiğini fark ediyor ve önce kadın patronunun üzerinde deneyip sonra arkadaşlarına durumu anlatıyor...
  11. kthsndl

TV box konusunda destek

Öncelikle neden aldığın ürünü 1 ay sonra satıyorsun
  12. kthsndl

TV box konusunda destek

Evimde Vestel TV mevcut lakin Disney ve ıp tv için Tv box alacağım konu hakkında tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi
  13. kthsndl

HARİCİ HARD DİSK ÖNERİSİ ?

Arkadaşlar en az 6 TB olmak şartıyla Harici hard disk alacağım önerisi olan varmı WD marka düşünüyorum daha iyisi ve uygunu olur dediğiniz bir marka model varsa link verir misiniz NOT: KAMERA ÇEKİMLERİ İÇİN DEPOLAMADA KULLANACAĞIM SÜREKLİ AKTİF OLARAK TAKILI OLACAK VE AKTARIM YAPILACAK
  14. kthsndl

7500 k bütçe 4 parça hangi bileşenleri almalıyım

AMD Tabanlı bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum arkadaşlar toplam bütcem 7500 TL (( EKRAN KARTIM ELİMDE MEVCUT 1050Tİ )) 4 ana parça ürün alacağım İŞLEMCİ ANAKART RAM VE GÜÇ KAYNAĞI Ramları 32 gb almayı düşünüyorum 8*4 yada 16* 2 gibi kısacası DDR3 bilgisayarımı güncelleştireceğim ama hangi...
Top Bottom