kumanli isimli üyenin son içerikleri

1. kumanli

Harici disk geç açılma sorunu

bu tarama işlemini windows açıldıktan sonra yaptıramazmıyız?
  2. kumanli

harddisklerin sırayla çalışma sesi geliyor. İçerisinde işletim sistemi yok. Büyük ihtimal işletim sistemi varmı yokmu diye bakıyor. Tarama işlemi sırasında ekranda herhangi bir ibare çıkmıyor(siyah ekran). Anakarttaki boot ışığı yanıyor tarama bitene kadar.
  3. kumanli

Bilgisayarımda 7 tane harici harddisk takılı ve hepsi usb ile bağlı sistem m2 ssd üzerinde kurulu ama sistem açılışında bütün harddiskleri tarayıp açılıyor ve bu işlem açılış süresini çok fazla uzatıyor. boot menüsünde sadece m2ssd bulunuyor. Bu tarama işlemini nasıl iptal edebiliriz?
  4. kumanli

Sizce hangi işlemciyi kullanmalıyım?

Elimde ryzen 5 3600 ve 3600x mevcut. 3600 golden sample, 3600x ise bronze sample çıktı. Sizce hangisini kullanmak daha mantıklı?
  5. kumanli

asus b450 mk 2 ryzen 5 2600 problemi

sorun halen daha devam ediyor bütün bios sürümlerini denedim ama çare olmadı :(
  6. kumanli

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-B450M-K-II/HelpDesk_BIOS/ bu saydafadaki hangi sürümü kullanıyorsunuz? bakma şansınız var mı?
  7. kumanli

Merhabalar, asus b450 mk 2 anakartımda ryzen 5 3600 sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ancak ryzen 5 2600'ü takınca görüntü vermiyor. Bios update denedim ancak işe yaramadı. ryzen 5 2600 ve diğer tüm bileşenler b550 anakartımda çalışıyor o yönden sorun yok. aynı problemi yaşayan birisi varmı...
  8. kumanli

Phoenix miner Binance pool'a bağlama

Binance pool adresini yazman gerekiyor. Binance pool ilk sayfada yazan adres. Mobilde olduğum için gösteremiyorum maalesef
  9. kumanli

Phoenix miner Binance pool'a bağlama

Ethermine yazan kısımlarıda değiştirmek gerekiyor
  10. kumanli

Ryzen 5 3600 undervolt ve oc

Selamlar bugün arctic freezer 34 esports alıp stock soğtucudan kurtuldum. Ctr sonuçları görseldeki gibi undervolt ve oc değerlerini nasıl girmeliyim? 2 profil oluşturup %80 cpu kullanımından sonra oc moduna almayı düşünüyorum
  11. kumanli

fghgvhvbhgygv

Marka tescil başvuru belgesi ile com.tr domain alabilirsin e devlet üzerinden başvuru ücreti 250 TL. Oyun adı geçecekse başka uzantılar bakmanda fayda var.
  12. kumanli

İnternet Cafemde Ethereum kasmak karlı olurmu ?

Elinde o kadar kart varken bence durman hata
  13. kumanli

[ANA KONU] YENİ DA-MD2 SİSTEM

ee özelleştirilemiyorda :( maalesef bana yaramadı bu sistem
  14. kumanli

DA-V5 ilk 50 COD Black ops Cold War hediye?

Niye heyecan yaptırıyorsun demezler mi?
  15. kumanli

Turktelekom Altyapı ne zaman gelir?

Bağlantın yoksa canları sıkılınca gelirler. Ama bölge müdürünü tanıyorsan veya oturup sana çok lazım olduğunu iş için kullanacağını falan anlatabilirsen elinden geleni yapacaktır. Başvuru yapıp bırakırsan çok uzun süre beklersin
Top Bottom