kursadcayir isimli üyenin son içerikleri

1. K

S22 Android 14 güncellemesi gelmedi

Teşekkürler
  2. K

D Daha önceden cihaza güncelleme geldi. Stock rom kurmayı bilmiyorum onu nasıl yapabilirim
  3. K

Telefonum Samsung S22 , Çoğu kişiye 19 Aralıkta güncelleme gelmiş lakin benim telefonuma güncelleme gelmedi. Telefonu mediamarktan aldım. Bunun için herhangi bişey yapmalımıyım yoksa beklemeye devam mı etmeliyim ?
  4. K

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

Sağolun hocam. Connectgame kaç güne kargolar bi fikriniz varmı ?
  5. K

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

Bi kaç gündür mouse bakıyordum bütçeme biraz fazlaydı ama yorumlarızı okudum ve siyah rengini aldım teşekkürler
  6. K

Acer Nitro 5 mi Hp Victus 15 mi Lenovo LOQ mu almalıyım ?

Hocam sanırsam kasalarında 300gr fark var bide adaptörleri farklı sanırım türkçe kaynak çok olmadığı için ona tam bakamadım
  7. K

Hocam saf kas gücünde daha iyi evet ama 1k farkla bunu almaya değer mi ?
  8. K

Haklısınız hocam ama ağırlık da benim için önemli bir konu neredeyse her gün laptobu okula getir götür yapacağım
  9. K

Cevabınız için teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi mağazaya gidip inceleyeceğim 1700986754 Hocam bu model güzel ama ağır diye biliyorum bide bunu alırsam ekstra 8gb ram ve ssd eklemesi yapmam gerekiyor o da bütçemi zorlar
  10. K

Neden lenovo hocam onuda yazabilirmisiniz
  11. K

Anladım. Teşekkür ederim. Birkaç gün daha bekleyip başka bir model denk gelmezse sanırım Nitro 5 i alacağım
  12. K

Hocam aklımdaki modelde şuanda o ama fan sesi çok yüksek diyorlar. Laptobu okula götürdüğümde normal kullanımda fan sesi rahatsız eder mi ?
  13. K

Hocam araştırıyorum ama bulamadım malesef asuslar 30k dan başlıyor Cevabınız için teşekkür ederim Hocam malesef bu bütçemi aşıyor
  14. K

3 model arasında kararsız kaldım bütçe max:27k Lenovo LOQ 15IRH8 Oyuncu Bilgisayarı, 15.6" FHD 144 Hz, Intel Core i5-13420H, 8GB RAM, 512GB SSD, RTX4050 6GB Ekran Kartı, FreeDOS, 82XV00G5TX https://amzn.eu/d/agc1TFD HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz 9 Ms, Intel Core...
Top Bottom