LeeCopper isimli üyenin son içerikleri

1. L

Ryzen 3 3100 overclock

aynen ne kadar fayda sağlar
  2. L

Ryzen 3 3100 overclock

1.25 volt da sorun yok kapanma olmadı 1642782885 4.2 ghz 1.250volt da sorun yok bu şekilde takılıyorum bi sıkıntı çıkmaz herhalde birde sadece oyuna girerken overclock yapsam ne olur ?
  3. L

Ryzen 3 3100 overclock

1.2 volt 4.200 mhz yaptım forza horizon 4 de 60 larda geziniyo nasıl sizce
  4. L

Ryzen 3 3100 overclock

aıda64 testinde 1.2 voltajda 2 dk sonra kapandı sistem 1.1 e düşürdüm direk kapandı ne yapmam lazım
  5. L

Ryzen 3 3100 overclock

Ryzen Master'in kendi stres testinde denedim önceki denememde 1.5 vermiştim o zama kapandı sistem 1.2 de sorun yok diğer testleri denememe gerek var mı?
  6. L

Ryzen 3 3100 overclock

Merhaba arkadaşlar biraz önce işlemciye overclock yaptım ryzen master programından değerler bu şekilde bi sıkıntı olur mu ? 4.2 GHz 1.2W da normal oyun oynarken Max 57 gördüm Full yükte 65 gördüm herhangi bir kapanma olmadı olmuş mu sizce?
  7. L

Mavi ekran hatası driver

Donanımsal bi sorun değil dimi hocam ?
  8. L

Mavi ekran hatası driver

Merhaba arkadaşlar. Valorant güncelleme yaparken ilk bu mavi ekran hatasını aldım. Nedir bu? Neden kaynaklanır? https://drive.google.com/file/d/1Jla0kkOdbmac4gnpCTXn69xa5mWgyteH/view
  9. L

Valorant görüntü oluşturma gecikmesi nedir?

Merhaba arkadaşlar. Bu nedir, kaç olmalıdır? 0 olması gibi bir ihtimal var mı? Bende 1-2 falan.
  10. L

İşlemci voltaj ayarları

max 52 gördüm oynadıgım oyunlarda birde fan hızı artar da işlemci kullanımı neden artar
  11. L

İşlemci voltaj ayarları

Ryzen 3 3100 kullanıyorum şu an. Şöyle bir sorun var oyuna girdiğim zaman ilk başlarda CPU kullanımı normal 30 40 25 falan sonrasında 50 60 70'e kadar çıkıyor ve CPU fanı falan bağırmaya başlıyor otomatik voltajdan falan olabilir mi?
  12. L

İşlemci voltaj ayarları

Merhaba arkadaşlar bu voltaj ayarları falan nedir? Pek bilmiyorum. Beni biraz aydınlatır mısınız? Şu anda bir sorun var bende ama ondan kaynaklı mı acaba diye merak ettim.
  13. L

System cpu kullanımı

Merhaba arkadaşlar geçen günlerdede konu açmıştım oyunlarda bir süre sonra cpu kullanımı artıyor diye sorumlularını galiba buldum bir süre sonra bunlar çıkıyor ve baya cpu kullanıyorlar bunları nasıl azaltabilirim sistem dosyası diyeceksiniz ama arkadaşlarımda hiç bu system falan oyundayke o...
  14. L

İşlemcinin yüksek ekran kartının düşük olması darboğaz sebebi mi

mesela işlemci 50 60 ekran kartı 30 40 darboğazmı ?
  15. L

1750 TL işlemci tavsiyesi AMD

ryzen 5 mi 3 mü pek bilmiyorum
Top Bottom