left10ction isimli üyenin son içerikleri

1. left10ction

Vodafone evde internet 1aydır internet yok ücretsiz iptal edebilir miyim ?

Teşekkürler hocam ama 1 aylık ücretsiz istemiyorum iptal istiyorum. Sitemizde kablonet ve süperonline altyapısı bağlanmış, kablonete geçmeyi düşünüyorum.
  2. left10ction

Vodafone evde internet 1aydır internet yok ücretsiz iptal edebilir miyim ?

İyi akşamlar arkadaşlar. Vodafone evde internet 1 aydır yok ve yanımda uygulamasından bu süreçte neredeyse 40 kez iletişim gerçekleştirdim, ona rağmen gelen olmadı. İptal ettirmek istediğimde ise 1060tl cayma bedeli istiyorlar. Bununla ilgili bir sözleşme falan yokmu beni 1 ay mağdur edip mobil...
  3. left10ction

Desperados III Türkçe Yama

DLCleri içermiyor değilmi.
  4. left10ction

Epic Gamese bağlı social hesabını kaldırma

ne yaptın kanka.
  5. left10ction

Devil may cry 5 türkçe yama

kanka buldunmu.
  6. left10ction

CS2 şu an skin alınır mı?

vazgeçtim.
  7. left10ction

yatırım değil sadece ileride ihtiyacım olup sattığımda zararda olmuyim.
  8. left10ction

kanka o öyle değil işte aldığım skinler çok değer kaybetti. düşüş devam edicekse alınmaz şuan.
  9. left10ction

EA SPORTS FC 24 321 TL

ne alaka abi sanane bizim aldığımız oyundan. Belki israil destekçisiyiz. İkisinin birbirinden farkı ne.
  10. left10ction

İyi akşamlar arkadaşlar biliyorsunuz ki skin fiyatları CS2'nin beklenileni veremediğinden dolayı düştü. Bende o yüzden şu an zarardayım. Tekrardan skin olmayan silahlarıma skin almak istiyorum ama düşüş daha devam eder mi diye size sormak istedim.
  11. left10ction

Steam'e ne kadar ödediniz? ÇOLUĞUMUN ÇOCUĞUMUN RIZKINI STEAMDE YEDİM XD

1200ün 70000 olma olasılığı yok kanka atma. Benim hesaba 6k harcadım 55 olarak gözüküyor. 1700557332 Benim hesap 132k gösteriyo ama yersen işte. Bırak 130 25k verilmez oyun oynamak için.
  12. left10ction

20000TL laptop önerisi

Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi bir laptop önerirseniz sevinirim.
  13. left10ction

PC kulaklığı okumayı kesti

Arkadaşlar iyi akşamlar bilgisayarda video izlerken benim kasanın bazı fanların LED'i yanmıyor ve kasaya yandan küçük temas edip ittirince o LED'ler yanıyor. Video izlerkende aynı şeyi yapayım derken kulaklıktan biraz cızırtı geldi ve bir anda kulaklığı okumayı kesti. Kablosuz dock için olan...
  14. left10ction

CS 2 Seçkin de hileciler cirit atıyor!

150 saatim var yediğim headshot ve sinir krizinin haddi hesabı yok ama bariz şekilde hile sadece sadece 1 kere geldi.
  15. left10ction

CS2 şuan skin alınır mı?

Arkadaşlar merhaba sorum başlıktaki gibi. Amacım yatirim yapmak değil sadece oynamak. Aldigim skinin değeri düşmesin yeter sadece. O yüzden soruyorum şu an skin alınır mı? Yoksa fiyatlar şu an CS2 yüzünden hyplı olduğu için düşmesinimi bekleyeyim.
Top Bottom