Neler Yeni

CS2 şu an skin alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa yelken
İyi akşamlar arkadaşlar biliyorsunuz ki skin fiyatları CS2'nin beklenileni veremediğinden dolayı düştü. Bende o yüzden şu an zarardayım. Tekrardan skin olmayan silahlarıma skin almak istiyorum ama düşüş daha devam eder mi diye size sormak istedim.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Her zaman alınabilir.

Hanaz

80+ Silver
İyi akşamlar arkadaşlar biliyorsunuz ki skin fiyatları CS2'nin beklenileni veremediğinden dolayı düştü. Bende o yüzden şu an zarardayım. Tekrardan skin olmayan silahlarıma skin almak istiyorum ama düşüş daha devam eder mi diye size sormak istedim.
ben envsatıp forza alıyorum artık sadece drop için giriyorum şuan alınabilir p2000 fade skinim 15 dolardı şuan 2.5 dolar düştü sadece onu tutucam diğerleri aldığım fiyata düştü oyun alsam dah kAr lı olucam

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Eren Bilal Cihan
kanka o öyle değil işte aldığım skinler çok değer kaybetti. düşüş devam edicekse alınmaz şuan.
Drop havuzu değişicek mümkünse şuan ki drop havuzunda olan kasaların içindeki skinleri al onların fiyatları artar yüksek ihtimal

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
kanka o öyle değil işte aldığım skinler çok değer kaybetti. düşüş devam edicekse alınmaz şuan.
Yatırım aracı olarak görürseniz durum farklı. Skin almak için alıyorsanız fiyatının düşüp yükselmesini görmezden geleceksiniz. Yatırım aracı olarak alıyorsanız durum elbette farklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa yelken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yatırım aracı olarak görürseniz durum farklı. Skin almak için alıyorsanız fiyatının düşüp yükselmesini görmezden geleceksiniz. Yatırım aracı olarak alıyorsanız durum elbette farklı.
yatırım değil sadece ileride ihtiyacım olup sattığımda zararda olmuyim.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,861