LEGØLAŚ isimli üyenin son içerikleri

1. LEGØLAŚ

Bu Sistem kaç TL'ye satılır

Toplu satarsan ucuza gider parça parça satmayı dene
  2. LEGØLAŚ

Yardım G29 ps4 neden çalışmıyor

Merhabalar. G29 direksiyon setini ps4 e taktık ışıkları falan yandı kendini kalibre etti ps4 ana menüde de sorunsuz çalışıyor ancak oyun içinde bir türlü çalışmıyor oyun hiçbir düğmeyi algılamıyor. 3-4 cihazda denedik durum aynı nfs heat gran tourismo sport ve driveclub da denedik hiçbirinde...
  3. LEGØLAŚ

30.000 TL BANDINDA LAPTOP ÖNERİSİ

Hocam direk site linki atar mısınız hb veya trendyol neredeyse artık
  4. LEGØLAŚ

30.000 TL BANDINDA LAPTOP ÖNERİSİ

Merhabalar. Bi arkadaşım laptop almak istiyor 30.000 civarı bütçesi var. Sıfır olarak ne alınır önerileriniz bekliyorum.
  5. LEGØLAŚ

Yüzük bulma hilesi

Ortaokul da bizim hoca da aynı olayı yapıyordu bize mimiklerden anlaşılıyor dedi
  6. LEGØLAŚ

🔥İndirim Danone 180ml 6 Adet Süt 34₺🔥🔥

A101 şaşırtmıyor
  7. LEGØLAŚ

🔥İndirim Danone 180ml 6 Adet Süt 34₺🔥🔥

Konu a101 ise bi nanelik vardır. Genelde stt yaklaşan ürünlerde indirim yapıyorlar.
  8. LEGØLAŚ

şuan fifa 23 indirebilirmiyim

Gamepass ve eaplayde mevcut
  9. LEGØLAŚ

MSİ H610M-4 D4 ANAKART BİOSA GİREMEME

Reis yazıyı okursan onu denediğimi yazdım zaten
  10. LEGØLAŚ

Denedim olmadı
  11. LEGØLAŚ

Merhabalar MSİ H610M E ANAKART VE 12400F SİSTEMİM MEVCUT. SİSTEME ÖNCESİNDE W11 KURULMUŞ USB BELLEK İLE FORMAT ATACAKTIM ANCAK GALİBA FAST BOOT AÇIK OLDUĞUNDAN SİSTEM AÇILIRKEN KISAYOL TUŞLARI İLE BİOSA GİREMEDİM BENDE MASAÜSTÜ ÜZERİNDEN KURTARMA SEÇENEKLERİ İLE BİOSA GİRİŞ YAPTIM. FAST BOOT...
  12. LEGØLAŚ

Ryzen 3600 5500xt düşük fps sorunu

Mevcut driverı silmeden driverı tekrar yükleyebilir miyiz yoksa ddu ile mevcut driverı silmemiz mi gerekli
  13. LEGØLAŚ

Güncel driverlar kurulu şöyle bir mevzu da var örnek veriyorum x bir binaya bakınca 90 fpslerde başka binaya bakınca 10 fps dusuyor
  14. LEGØLAŚ

Merhabalar. Bi arkadaşa sistem dizdik ancak sistem oyunlarda düşük fps veriyor. Sistem: Tuf b450m plus Ryzen 5 3600 8+8 3000 mhz ram Team 500gb m2 ssd Xfx 5500xt Sisteme temiz w10 kurdum driverları güncelledim xmp açık ancak cs go da 60 fps altına düşüyor only climb better together oyununda...
Top Bottom